فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٦/۱۱

کانال 7 تلویزیون ترکیه امسال در ماه رمضان اقدام به پخش سه مجموعه تلویزیونی ایرانی کرده که با استقبال بسیار روبرو شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مریم مقدس، طفلان مسلم ( با نام فرستاده حسین) و حضرت یوسف اسامی سه مجموعه تلویزیونی ایرانی است که در تلویزیون ترکیه در حال پخش است.

همچنین شبکه های مختلف تلویزیونی ترکیه نیز فیلمهایی با مضامین معنوی چون به رنگ خدا و آواز گنجشکها پخش کردند.

در ماه مبارک رمضان علاوه بر شبکه های تلویزیونی ترکیه که حال و هوای معنوی به خود می گیرند و به پخش برنامه های مذهبی و سریال و قرائت قران و غیره می پردازند کلیه روزنامه های ترکیه نیز یک صفحه را به رمضان اختصاص داده و طی آن مردم را با احکام اسلامی، تاریخ اسلام و ..... آشنا کرده و به معرفی غذاهای قابل طبخ و استفاده در رمضان و مباحث سلامتی روح و روان و جسم می پردازند.

عید سعید فطر بزرگترین و مهمترین عید مردم ترکیه به حساب می آید که برنامه هایی شبیه به نوروز را در خود دارد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :