فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٧/٤

مدیرکل بنیاد‌ شهید و‌امور ‌ایثارگران لرستان از انتشار کتاب سرگذشت 94 شهید دانشجوی لرستان خبر داد.

 

محمدرضا رجایی‌پور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه  لرستان، افزود: کتاب سرگذشت 94 شهید دانشجوی استان توسط بنیاد شهید و‌امور ایثارگران این استان منتشر می‌شود.

 

وی با اشاره به این‌که زندگی‌نامه این تعداد شهید دانشجوی لرستانی توسط «پروانه قبادی‌کیا»، نویسنده خرم‌آبادی در کتابی با عنوان «نسیم ارغوان» گردآوری شده ، ادامه داد: در کتاب نسیم ارغوان سرگذشت 94 شهید دانشجوی لرستان با‌توجه به خاطرات و نوشته‌های آنها و خاطرات خانواده و دوستان آنها گردآوری شده است.

 

رجایی‌پور تصریح کرد: در این کتاب در کنار زندگی‌نامه هر شهید، از وصیت‌نامه و تصویر آن شهید نیز استفاده شده است.

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان یادآور شد: «مجتبی آدینه‌وند»، «علی‌عباس حسین‌پور»، «محمد چوب‌کار»، «نعمت‌الله گرکانی»، «محمد جوکار»، «اسماعیل هادیان»، «ناهید احمدی‌مقدم» و «فرناز سهرابی» از جمله شهیدانی هستند که در این کتاب معرفی می‌شوند. 

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :