فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٧/۱۱

نصرالله رشنو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد با اشاره به پیشرفت 70درصدی سد مروک آبگیری و راه‌اندازی این سد را گامی مهم در زمینه رونق کشاورزی منطقه دانست‌ و اظهار داشت: باتوجه به اینکه سد مروک 95هزار هکتار از اراضی کشاورزی منطقه دورود را آبیاری می‌کند، از این رو با افتتاح آن شاهد رونق بخش کشاورزی دورود هستیم.
وی افزود: تا دو سال پیش این سد حدود 17درصد پیشرفت فیزیکی داشته که به همت دهقان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی طی دوسال گذشته پیشرفت فیزیکی این پروژه به 70درصدرسیده است.
رشنو با اشاره به اثرات مثبت این سد در اقتصاد منطقه اظهار داشت: با توجه به اینکه بخش عمده‌ای از اقتصاد این منطقه وابسته به کشاورزی است، از این رو این سد می‌تواند با تحت پوشش قرار دادن میزان بسیار زیادی از زمین‌های کشاورزی اقتصاد این منطقه را شکوفا سازد.
فرماندار شهرستان دورود همچنین با اشاره به اینکه امسال شاهد افزایش 15درصدی اعتبارات در شهرستان دورود بوده‌ایم گفت: اعتبارات سال گذشته شهرستان دورود 130میلیارد ریال بوده که امسال این میزان به 160میلیارد ریال افزایش یافته است.
وی از مسئولان اجرایی خواست تا با بررسی و نظارت همه جانبه بر طرح‌ها و پروژه‌ها مانع هدر رفتن منابع و سرمایه‌ها شده و همچنین موجبات پیشرفت شهر را فراهم آورند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :