فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٧/۱٩

خبرگزاری فارس: از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور تیم داماش دورود بر نساجی قائم شهر به برتری دست یافت.


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، مسئول روابط عمومی هیئت فوتبال لرستان شامگاه شنبه در خصوص این بازی گفت: تیم داماش گهر دورود موفق شد با نتیجه 2 بر یک تیم نساجی قائمشهر را شکست دهد.
محمود داوودی‌نژاد اظهار داشت: در این دیدار که در زمین چمن ورزشگاه شهر دورود برگزار شد، تیم داماش دورود موفق شد در یک بازی دیدنی و جذاب دو گل در دقایق 49 و 84 به ثمر برساند.
وی افزود: تنها گل نساجی قائمشهر نیز در دقیقه 17 به ثمر رسید، ضمن اینکه این تیم از دقیقه 60 به دلیل اخراج محسن رحیمی مدافع این تیم به دلیل دریافت دو کارت زرد 10 نفره به بازی ادامه داد.
مسئول روابط عمومی هیئت فوتبال لرستان گفت: تیم داماش دورود با کسب این نتیجه با سه امتیاز در رده ششم گروه لیگ دسته اول کشور قرار گرفت.
داودی‌نژاد خاظرنشان کرد: تیم داماش که سه بازیکن خارجی در اختیار دارد در این دوره از مسابقات لیگ کشور با اقتدار ظاهر شده و توانسته در دو دیدار انجام شده به نتایج خوبی دست یابد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :