فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٧/٢۱

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان خبر انفجار در یکی از مراکز سپاه این استان را تأیید کرد.

 

سردار بوعلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به انفجار امروز (سه‌شنبه، 20 مهرماه) در یکی از مراکز سپاه استان لرستان، افزود: متأسفانه در یکی از مراکز سپاه به علت سرایت آتش به محل نگه‌داری مهمات، انفجاری رخ داد که در این حادثه تعدادی از پاسداران سپاه شهید و مجروح شدند.

 

او افزود: بلافاصله پس از این حادثه، مجروحین به مراکز درمانی مراجعه کردند که تعداد زیادی از آن‌ها نیز به صورت سرپایی درمان شدند.

 

وی ادامه داد: تعداد دیگری که در این حادثه دچار جراحت شده بودند، در بیمارستان‌های شهرستان بستری شدند که وضعیت جسمانی آن‌ها بسیار مساعد و خوب است و مراحل درمانی را طی می‌کنند.

 

سردار بوعلی همچنین از مسؤولین بیمارستان‌های شهرستان در خصوص اقدامات و انجام مراحل درمانی مجروحین قدردانی کرد.

 

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در پایان گفت: آمار دقیق تعداد شهدا و مجروحین به زودی اعلام خواهد شد.

 

همچنین در پی شهادت جمعی از سپاهیان لرستان، دو روز عزای عمومی اعلام شد.

 

نماینده ولی فقیه در استان لرستان، استاندار و فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در پیام‌هایی، شهادت جمعی از سپاهیان استان را تسلیت گفتند.

 

به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه‌ها عنوان شده در پی شهادت جمعی از سپاهیان استان در انفجار امروز و آرزوی علو درجات برای آن‌ها و شفای عاجل برای مجروحین، دو روز عزای عمومی در استان لرستان اعلام شده است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :