فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۸/۱

مجتبی سبزواری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: از این تعداد یک‌هزار و 800 نفر به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.
وی افزود: از تعداد 5 هزار و 500 نفر ثبت نام شده لرستانی در طرح مسکن مهر شهر‌های زیر 25هزار نفر جمعیت یک هزار و 283 نفر اخذ قرارداد، یک هزار و 161نفر اجرای فنداسیون، 555 نفر پایان سفت کاری، 873 نفر اتمام سقف و 217 نفر واحد‌های آن‌ها به بهره‌برداری رسیده است.
سبزواری خاطرنشان کرد: 14شهر زیر 25 هزار نفر جمعیت وجود دارد که دارای 42هزار نفر جمعیت هستند.
وی گفت: بنیاد مسکن استان لرستان آمادگی دارد، که تمام متقاضیان که در طرح مسکن مهر ثبت نام و پالایش شده‌اند معرفی کنند.
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن لرستان تصریح کرد: به هر واحد مسکونی 20میلیون تومان تسهیلات با کارمزد چهاردرصد به متقاضیان پرداخت می‌شود.
سبزورای گفت: طریقه ضمانت تسهیلات مسکن مهر در شهر‌های زیر 25هزار نفر جمعیت تهیه سند خود زمین یا قولنامه زمین با یک ضامن اداری، سند روستای و یا سند واحد‌های شهری پذیرفته می‌شود.
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن لرستان اظهار داشت: سهمیه مسکن مهر در شهر‌های زیر 25هزار نفر امسال 165هزار واحد در سطح کشور است، که از این تعداد 3 هزار و 175واحد سهمیه لرستان است.
سبزواری گفت: در سال‌جاری روستا‌های برزگی همانند ماسور خرم‌آباد، ناصرالدین دورود، جهان‌آباد بروجرد و المهدی ازنا نیز از اعتبارات شهر‌های زیر 25 هزار نفر جمعیت استفاده می‌کنند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :