فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۸/۱

رئیس هیات سوارکاری لرستان کمبود اسب و نداشتن مانژ استاندارد را عهده ترین مشکلات برگزاری کلاسهای آموزشی عنوان کرد .

 

دکتر محمد حسین سبزی لرنژاد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری  دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان ، در خصوص وضعیت سوارکاری استان اظهار کرد : با توجه به امکاناتی که در گذشته داشته ایم و امکاناتی که الان داریم خیلی پیشرفت کرده ایم و وضعیت سوارکاری در لرستان مطلوب است .

 

وی ادامه داد : از لحاظ عمرانی 70 درصد پیشرفت و از لحاظ مسابقات در رشته استقامت مقام اول کشور را داریم و در کورسها هم صاحب مقام هستیم .

 

دکتر سبزی لرنژاد با اشاره به برگزاری مسابقات سوارکاری در استان بیان داشت : مسابقات در رشته استقامت و کورسهای عشایری را به طور مداوم در استان برگزار می کنیم و نفرات برتر را حمایت و به مسابقات قهرمانی کشور اعزام می کنیم .

 

رئیس هیات سوارکاری لرستان با بیان اینکه با دست خالی همواره مقام قهرمانی استقامت کشور را کسب می کنیم ، تصریح کرد : در این مسابقات استانهایی هستند که با اسب های 50 میلیون تومانی شرکت می کنند ولی سوارکاران لرستانی با اسب هایی خیلی ارزانتر از آنها باز هم اول می شوند.

 

 وی گفت: در هر مسابقه ای که سوارکاران لرستانی شرکت می کنند،سوارکاران دیگر استانها اعتراف می کنند که مقام اول متعلق به لرستان و آنها به فکر کسب مقام دوم به بعد هستند .

 

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :