فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۸/٢

گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در مراسم افتتاحیه دانشگاه آزاد اسلامی پلدختر با اشاره به اینکه یکی از نیازهای شهرستان پلدختر دانشگاه ازاد بود، گفت: یکی از عوامل مهم موثر بر تحولات فرهنگی و اجتماعی این منطقه تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی است.
علی کاییدی اظهار داشت: با آغاز کار دانشگاه آزاد اسلامی پلدختر، باب جدیدی در توسعه شهرستان باز می‌شود.
وی گفت: این دانشگاه در سال تحصیلی جاری با پذیرش 150 دانشجو در چهار رشته حسابداری، کاردانی رایانه، مدیریت بازرگانی و عمران آغاز به کار کرد.
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: به طوری که با راه‌‌اندازی این دانشگاه، تغییرات اقتصادی، اجتماعی و نیز ساخت و ساز در این شهر افزایش می‌یابد.
کاییدی اظهار داشت: ایجاد دانشگاه آزاد اسلامی در شهر پلدختر می‌تواند نقش بسیار موثری در توسعه علمی، اقتصادی، فرهنگی و ... این شهر داشته باشد.
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت فراهم شدن زمینه در آینده نزدیک دانشگاه دولتی در پلدختر ایجاد می‌شود.
در ادامه فرماندار پلدختر به نقش دانشگاه آزاد اسلامی پلدختر اشاره کرد و گفت: راه‌اندازی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و استفاده از کارشناسان بومی نقش مهمی در توسعه و پیشرفت شهرستان پلدختر دارد.
فریدون رشیدی اظهار داشت: نقش دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در توسعه و شکوفایی اقتصادی و فرهنگی در هر منطقه غیر قابل انکار است.
فرماندار پلدختر افزود: امروز کشور ما، ایران اسلامی در جهان حرف برای گفتن دارد، چرا که از نظر فنی، اقتصادی و علمی به قطب منطقه تبدیل شده و امروز دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است پیشرفت‌های چشمگیری از نظر آموزش عالی داشته باشد.
وی تصریح کرد: شهرستان پلدختر به این گونه دانشگاه‌ها نیز نیاز دارد، و امیدواریم زمینه دانشگاه دولتی در این شهرستان فراهم شود.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :