فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۸/۱٥
خرم آباد - مسوول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان گفت: براثر وقوع زلزله در شهر دورود 80 نفر از مردم شهر و روستاهای این شهرستان مصدوم شدند.
'هوشنگ بادپی' روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: 55 نفر از این افراد به دلیل جراحات سطحی از بیمارستان های این شهر مرخص شدند و اکنون 25 نفر در مراکز درمانی دورود بستری هستند.
وی با اشاره به اینکه تاکنون تلفات جانی در این زمین لرزه گزارش نشده، اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان به طور 100 درصد آماده ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به مصدومان این زمین لرزه است.
بادپی گفت: به همین منظور کمیته بحران در دانشگاه تشکیل شده تا درصورت مشاهده هرگونه مشکل، به یاری مصدومان بشتابند.
زمین لرزه ای به بزرگی 9/4 ریشتر ساعت هفت و 22 دقیقه صبح شنبه گسل سیلاخور شهر دورود را لرزاند.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :