فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۸/۱٦

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، سهراب ابراهیمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در دورود اظهار داشت: بر اثر وقوع زلزله امروز دانشگاه‌ پیام‌نور دورود 50 درصد تخریب شد.
وی افزود: از مجموع 10 کلاس درس این دانشگاه شش کلاس درس، آزمایشگاه‌های فیزیک و شیمی،‌ سایت رایانه و آمفی تئاتر بر اثر وقوع زلزله صبح امروز دچار آسیب دیدگی جدی و دیوارهای ساختمان های این دانشگاه دچار ترک خوردگی افقی و عمودی شده‌اند.
سرپرست دانشگاه پیام نور شهرستان دورود گفت: خسارت مالی وارد شده به این دانشگاه بین 200 تا 300 میلیون تومان است.
ابراهیمی یادآور شد: سالن ‌آمفی تئاتر 80 درصد، آزمایشگاه‌ها سایت رایانه 50 درصد و شش کلاس درس نیز دچار 50 درصد آسیب دیدگی شده‌اند.
سرپرست دانشگاه پیام نور شهرستان دورود تصریح کرد: خوشبختانه در این دانشگاه کسی دچار آسیب‌دیدگی نشده است.
وی خواستار اهتمام مسئولان استانی کشوری برای بهبود وضع موجود و جبران خسارت‌ها شد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :