فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٧/٥

به گزارش خبرگزاري فارس از خرم آباد،مدير كل صدا وسيماي مركز لرستان در مراسم راه‌اندازي اين شبكه گفت:شبكه قرآني صدا و سيماي مركز لرستان با همكاري مسئولان سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي و همكاران شبكه افلاك راه‌اندازي و به جمع ديگر شبكه‌هاي سراسري اضافه شده است .
فتاح كمري افزود:شهروندان خرم آبادي مي‌توانند از امروز اين شبكه را بر روي باند UHF كانال 62 مشاهده كنند .
مدير كل صدا و سيماي لرستان به تلاش‌هاي جدي مسئولان صدا و سيما براي پوشش شبكه قرآني سيما در ديگر شهرستان‌هاي استان اشاره كرد و گفت:با آماده شدن امكانات و تجهيزات لازم به زودي ديگر شهروندان استاني هم مي‌توانند از طريق گيرنده‌هاي خود از اين شبكه بهره‌مند شوند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :