فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۸/۱٧

۶زائر ایرانی در حمله تروریستی نجف به شهادت رسیدند

انفجار خودروی بمب‌گذاری شده در نزدیک اتوبوس حامل زوار در شهر نجف اشرف با شهادت هشت نفر از جمله شش زائر ایرانی و زخمی شدن 16 نفر دیگر همراه بود.


-------------------------------

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، "خالد الجشعمی "،‌ عضو شورای استان نجف گفت: بعد از ظهر امروز یک خودروی بمب‌گذاری شده در خیابان "الرسول " نزدیک محل اتوبوس‌های حامل زوار در بخش قدیمی شهر نجف منفجر شد.
این مقام اداری استان نجف گفت: در این انفجار هشت نفر از جمله شش زائر ایرانی کشته و 16 نفر دیگر زخمی شدند.
منابع امنیتی افزودند: سه دستگاه اتوبوس در این انفجار آتش گرفته است.
صبح امروز نیز طی یک عملیات تروریستی بر اثر انفجار یک خودروی بمب‌گذاری شده در کربلا و در کنار اتوبوس زائران ایرانی، چند تن از هموطنان ما شهید و 21 نفر از این کاروان نیز مجروح شدند.
این اتوبوس حامل 27 زن، 2دختر و 7مرد در حالی که قصد عزیمت از کربلا به سمت نجف را داشت دچار این حادثه تروریستی شد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :