دانشگاه آزاد پلدختر راه‌اندازی می‌شود

علی کائیدی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: در تمام شهرستان‌های استان لرستان دانشگاه آزاد وجود دارد، ولی متاسفانه با وجود ظرفیت مطلوب و استعداد علمی در شهرستان پلدختر دانشگاه آزاد در این شهرستان ایجاد نشده است.
وی افزود: با تلاش و رایزنی‌های صورت گرفته با روسای دانشگاه آزاد کشور و استان با راه‌اندازی یک واحد دانشگاه در پلدختر موافقت شده است.
نماینده پلدختر و معمولان در مجلس از موافقت با راه‌اندازی واحد دانشگاه آزاد در این شهرستان خبر داد و گفت: این واحد دانشگاهی در زمینی به مساحت 20 هکتار در شهرستان پلدختر احداث می‌شود.
کائیدی بیان داشت: تا زمان ساخت این دانشگاه که حدود دو سال به طول می‌انجامد محل برگزاری کلاس‌های این دانشگاه با مساعدت استانداری در آموزشگاه فنی و حرفه‌ای پلدختر انجام می‌شود.
وی گفت: پیش‌بینی می‌شود، در مهر ماه سال جاری این واحد دانشگاه از دانشجویان ثبت‌نام کند.
نماینده پلدختر و معمولان در مجلس تلاش کمک به خانه معلم به مبلغ 70 میلیون و 200 هزار تومان و پیگیری برای آموزشکده فنی و حرفه‌ای، برای راه‌اندازی دانشگاه جامع علمی کاربردی، راه‌اندازی دانشگاه غیرانتفاعی پیامبر اعظم (ص)، کمک به تکمیل ساختمان پیام نور، را از دیگر اقدامات انجام شده در حوزه آموزش و پرورش و آموزش عالی این شهرستان برشمرد

/ 1 نظر / 5 بازدید
محمد

اي كاش اين حرف هم صحت داشته باشه مثل درغ هاي ديگه نباشه