دکتر محسن رضایی : در صورت نیاز به غزه می روم


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع اعضای شورای مرکزی حامیان ولایت گفت: در صورت ادامه حرکات غیر انسانی رژیم صهیونیستی کاروان کشتی های حامل دارو و غذا با پرچم های الله اکبر از ایران و جهان اسلام در ماههای آینده به سمت غزه به حرکت در آیند. 

وی با بیان اینکه اقدامات غیرانسانی رژیم صهیونیستی خشم دولت ها و ملت های مستقل را در پی خواهد داشت، افزود: جبهه کشورهای مستقل در مقابل اقدامات وحشیانه این رژیم هر روز گسترده تر خواهد شد و بالطبع اقدامات آنها نسبت به مسائل غیر انسانی صورت گرفته در غزه امری طبیعی است. 

دکتر رضایی با بیان اینکه این روزها کشتی‌های کمک های دارویی و غذایی از نقاط مختلف دنیا به غزه اعزام خواهند شد اظهار داشت : کشتی‌های کمک رسانی از ایران و کشورهای جهان اسلام باید بیشتر از دیگر نقاط جهان باشد. 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، هوشیاری کشورهای منطقه در خروج غزه از بحران پیش آمده توسط رژیم صهیونیستی را ضروری دانست و گفت: کشورهای منطقه باید با وحدت و همدلی ضمن کمک به مردم غزه با هوشیاری جبهه واحدی را برای مقابله با اقدامات رژیم صهیونیستی تشکیل دهند. 

وی ادامه داد : هر اقدامی که در جهت فاصله انداختن بین کشورهای اسلامی و منطقه صورت گیرد، منافع رژیم صهیونیستی و کشورهای فرامنطقه‌ای را تأمین خواهد کرد. 

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس در مورد اعزام افراد و شخصیت های میهن اسلامی به غزه گفت: ملت ایران همواره نشان داده که در دفاع از مظلوم حتی در آنسوی دنیا آماده است چرا که این اقدام را از آموزه های دینی خود می داند. 

وی ادامه داد : در صورت نیاز به غزه می روم و تمام تلاشم را در دفاع از مردم مظلوم و بی دفاع غزه انجام خواهم کرد. 

دکتر رضایی با اشاره به صدور قطعنامه تحریم در شورای امنیت علیه ایران گفت: کشورهای زورگو یکبار دیگر تحریم جدیدی را علیه ایران در شورای امنیت به تصویب رساندند اما باید بدانند که ملت ایران از آرمان های خود عقب نشینی نخواهد کرد. 

وی ادامه داد: با حفظ وحدت و هماهنگی نیروهای انقلاب و حرکت با منطق و تدبیر مسئولان، نه تنها ایران اسلامی آسیبی نخواهد دید بلکه به قله پیشرفت و توسعه نیز نزدیکتر خواهد شد. 

وی با بیان اینکه مسئولان کشور نباید تابع شرایط احساسی شوند گفت: مسئولان باید ضمن تحلیل منطقی از شرایط بوجود آمده، با ابتکاراتی، ملت ایران را از این مرحله پیچیده عبور دهند.
/ 0 نظر / 5 بازدید