معاون صدام ملعون مرد

یک رسانه عراقی به نقل از وکیل دختر صدام معدوم از مرگ عزت الدوری معاون دیکتاتور معدوم عراق خبر داد، این در حالی است که پیش از این بارها خبرهای ضد و نقیضی درباره کشته شدن وی منتشر شده بود.

 به گزارش فردای لرستان به نقل ازخبرگزاری تسنیم: روزنامه اخبار العراق و چندین سایت عراقی دیگر به نقل از رغد دختر صدام معدوم،‌ خبر مرگ عزت الدوری را اعلام کرده‌‌اند.

این رسانه عراقی به نقل از هیثم الهرش وکیل رغد نوشت از سوی دختر صدام مامور شده تا پیام تسلیتی به خانواده عزت الدوری به سبب مرگ وی ارسال کند.

این منبع افزود عزت الدوری در یکی از بیمارستان‌های تونس پس از جدال با بیماری خونی خود مرده است، وی نوع بیماری و بیمارستانی که این سرکرده سابق رژیم بعثی سابق عراق در آن مرده است، اعلام نکرد.

معاونِ صدام مُرد

مقامات عراقی طی سالیان گذشته با وجود گذشت 15 سال از سرنگونی رژیم بعثی صدامی به دنبال عزت الدوری بودند، این سرکرده سابق رژیم صدام معدوم در جنایات وحشیانه و هولناک صدام معدوم و همچنین عملیات‌های تروریستی پس از سرنگونی این رژیم دست داشته بود.

عزت الدوری آخرین بار در آوریل گذشته پیامی به مناسبت تاسیس حزب بعثی صدامی در قالب یک ویدئو منتشر کرده بود.

از زمان سرنگونی رژیم بعثی صدامی در سال 2003، خبر هلاکت عزت الدوری بارها اعلام شده،‌ولی پس از آن بارها پیام‌هایی صوتی که ادعا می‌شد سخنان الدوری است، مبنی بر زنده بودن وی منتشر می‌شد، همچنین رسانه‌های مختلف بارها خبر دستگیری و نیز کشته شدن وی را طی سال‌های گذشته منتشر کرده بودند که این خبرها هم تکذیب می‌شد،‌اما به نظر می‌رسد این بار مسئله جدی‌تر است و اعلام خبر مرگ وی از سوی دختر صدام، مهر پایانی بر زندگی یکی از جلادان بی‌رحم و دستیار صدام معدوم رقم خورد.

با این حال السومریه یکی از رسانه‌های عراقی گزارش داد که رغد دختر صدام خبر منتسب به وی و نقل خبر مرگ عزت الدوری را تکذیب کرده است.


/ 0 نظر / 77 بازدید