چهار نفر درخرم آباد بر اثر مصرف مشروبات الکلی جان خود را از دست دادند

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا، حدود 10 نفر بر اثر خرید و مصرف مشروبات الکلی دست ساز در شهر خرم آباد دچار مسمومیت شدید شدند که چهار نفر آنها براثر شدت مسمومیت جان خود را از دست دادند.
درهمین ارتباط شش نفر دیگر از مصرف کنندگان این مشروبات الکلی نیز درحال حاضر در بخش فوریت های پزشکی بیمارستان عشایر خرم آباد بستری هستند.
خبرنگار ایرنا با حضور در بیمارستان عشایر خرم آباد با دو نفر از کسانی که به دلیل مصرف این مشروب دست ساز دچار مسمومیت شده و در بخش ویژه فوریت های پزشکی این بیمارستان
بستری هستند، گفت وگو کرد.
یکی از این افراد دراین خصوص گفت: روز گذشته به همراه چهار نفر از دوستان مقداری مشروب الکلی از یک فروشنده در خرم آباد خریداری کردیم.
وی افزود:‌ متاسفانه دو تن از دوستان به فاصله چند دقیقه پس از خوردن مشروب خریداری شده جان باختند و مابقی نیز دچار سردرد شدید، حالت تهوع و کاهش شدید دید شدیم.
وی اظهار داشت: به همین دلیل به بخش اورژانس بیمارستان عشایر خرم آباد مراجعه کرده و به علت مسمومیت شدید دراین مرکز بستری شدیم.
یک منبع موثق در بخش اورژانس بیمارستان عشایر خرم آباد نیز در گفت وگویی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود:‌ عرضه مشروب دست ساز در دو روز گذشته تاکنون منجر به مسمومیت شدید 10 نفر در خرم آباد شده است.
وی با اشاره به مراجعه این افراد به این بیمارستان، ‌افزود: تاکنون چهار نفر از این بیماران که برخی از آنها در یک مجلس عروسی شرکت داشته اند، فوت کرده اند.
این منبع آگاه تصریح کرد: احتمال اینکه تعداد افراد بیشتری براثر مصرف این مشروب الکلی دست ساز در شهر خرم آباد دچار مسمومیت شده باشند و تاکنون به بیمارستان مراجعه نکرده اند وجود دارد
/ 0 نظر / 5 بازدید