شرکت بیش از 16 هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه لرستان‌

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، قائم مقام معاونت آموزشی دانشگاه لرستان از شرکت بیش از 16 هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه لرستان خبر داد.
عزت اله قدم‌پور گفت: در آزمون کارشناسی ارشد در دانشگاه لرستان 16 هزار و 737 نفر در 139 کد رشته امتحانی علوم پایه، انسانی، کشاورزی و فنی و مهندسی شرکت می‌کنند.
وی یادآور شد: از این تعداد 10 هزار و 601 نفر در دانشگاه لرستان و 6 هزار 136 نفر از داوطلبان مرد نیز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد در آزمون شرکت می‌کنند.
قدم‌پور یادآور شد: دانشکده علوم پایه، دانشکده کشاورزی، دبیرستان دخترانه و پسرانه دانشگاه لرستان و سالن ورزشی خوابگاه شماره یک ولی‌عصر(عج) 5 حوزه امتحانی دانشگاه لرستان هستند.
قائم مقام معاونت آموزشی دانشگاه لرستان تصریح کرد: آزمون کارشناسی ارشد روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه صبح و عصر در حوزه‌های یادشده برگزار می‌شود.

*بیش از یک هزار جلد کتاب به مراکزفرهنگی، خدماتی وعمومی بروجرد اهدا شد.
مسئول امور فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد گفت: به مناسبت سی و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تعداد 1500 جلد کتاب به مراکز فرهنگی، خدماتی و عمومی اهدا شده است.
اکرم السادات زین‌العبادی افزود: در زمینه گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و به منظور ورود کتاب به زندگی مردم، به همت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هزاران کتاب به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانها تحویل داده شده است.
وی اظهارداشت: در همین زمینه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد تعداد 1500 جلد کتاب به مراکز عمومی و خدماتی اهدا کرد.

*جشنواره‌ هنر و ادبیات دینی و پژوهشی دربروجرد برگزار می‌شود.
مدیر مطالعات و پژوهش‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت: جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت، ویژه دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد و فارغ‌التحصیلان و دانشجویان مراکز آموزش عالی کشور و طلاب حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود.
علی گودرزی افزود: این جشنواره ویژه اساتید، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد و فارغ‌التحصیلان و دانشجویان مراکز آموزش عالی کشور و طلاب حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود.
وی اظهارداشت: تمسک به قرآن، تحقق فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر اسلامی شدن دانشگاه‌ها و گسترش حوزه تحقیق و پژوهش در خصوص موضوعات کاربردی اسلامی و فرهنگی در دو بخش پژوهش و هنر و ادبیات دینی برگزار می‌شود.
گودرزی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در قالب تحقیقات، نرم‌افزارهای علوم قرآنی و تاریخی، شعر، داستان و نمایشنامه، خوشنویسی، طراحی، نقاشی، تذهیب و عکس قالی‌بافی و مشبک‌سازی به دبیرخانه جشنواره واقع در واحد مطالعات و پژوهش‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد ارسال کنند.
وی یادآور شد: علاقه‌مندان تا 29 فروردین‌ماه 89 مهلت دارند آثار خود را ارسال کنند.

/ 0 نظر / 7 بازدید