لرستان آماده استقبال از هیئت دولت است

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حبیب‌الله دهمرده شامگاه پنج‌شنبه در جمع مدیران مسئول هفته نامه‌های محلی، روزنامه‌های سراسری و خبرگزاری‌های لرستان در خرم‌آباد ضمن تبریک دهه فجر اظهار داشت: استان لرستان از همان روز اول آمادگی کامل را برای سفر سوم هیئت دولت داشته و منتظر تصمیم متولیان مربوطه هستیم.
وی سفرهای استانی هیئت دولت را منشاء خیر و برکت برای این استان‌ها دانست و افزود: این سفر دیر یا زود در لرستان انجام می‌گیرد و دیر یا زود بودن آن هیچ‌گونه تاثیری در بحث مصوبات دولت ندارد.
استاندار لرستان گفت: سفر سوم هیئت دولت به لرستان فقط از طریق استاندار به مردم اعلام می‌شود.
دهمرده تصریح کرد: در سفرهای اول و دوم هیئت دولت به لرستان مصوبات خوبی به تصویب رسیده که بیشتر آنها اجرا و به بهره‌برداری رسیده است.
وی از تعامل و وحدت بین مسئولان استان خبرداد و گفت: امروز با همین تعامل و وحدت استان لرستان در حال پیشرفت است.
استاندار لرستان در ادامه گفت: در سال 90 خبرهای خوبی برای مردم لرستان در زمینه اختصاص بودجه و افتتاح پروژه‌های عمرانی داریم.
دهمرده تصریح کرد: از تمام ظرفیت‌های موجود در سطح لرستان و خارج استان در کشور برای آبادانی و توسعه این استان انجام داده‌ایم.
وی یادآور شد: در زمینه اعتباری برای سال 89 دست ما خالی نمانده و برای سال 90 نیز تعدادزیادی پروژه و برنامه مصوب شده است.
استاندار لرستان در ادامه به یوم‌الله 22 بهمن اشاره کرد و گفت: حضور گسترده و با نشاط مردم در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن ماه نشانه هوشمندی، بصیرت و داشن سیاسی ملت در مسیر همراهی با نظام و دولت برای مقابله با دشمنان و خنثی کردن ترفندها و توطئه‌های گوناگون دشمن در مخالفت و مبارزه با این نظام و انقلاب اسلامی است.‌
دهمرده اظهار داشت: امروز به فضل الهی نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان یک مدل موفق برای تمام آزادی خواهان بشرشده است.
وی افزود: انقلاب‌هایی که در تونس، مصر ویمن، الجزایر و .. شکل می‌گیرد همگی برگرفته از انقلاب ایران و فرمایش‌های امام خمینی (ره) است.
دهمرده تصریح کرد: امروز ایران اسلامی به قلب تپنده جهان اسلام و تمام ملت‌های آزاده جهانی تبدیل شده و تمام حرکت‌های آزادیخواهانه و انقلابی جهان از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران سرچشمه گرفته و می‌گیرد.
وی تصریح کرد: برهمین اساس هرچه حضور مردم در صحنه انقلاب بیشتر و منسجم‌تر باشد در واقع نشان دهنده عمق مشروعیت و مقبولیت این نظام است که زمینه بالا رفتن‌ تراز و قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های بین‌المللی و منطقه‌ای را فراهم می‌کند.
در ادامه معاون عمرانی استانداری لرستان گفت: طرح‌های خوب و مهمی در حوزه عمرانی لرستان در حال احداث هستند.
امیرحمزه حقی‌آبی اظهار داشت: در حال حاضر هشت طرح سدسازی، عملیات احداث چهارخطه‌ها، احداث صنایع بزرگی مانند پتروشیمی و ... در لرستان در حال احداث هستند.
وی افزود: پیش‌بینی می‌شود دو سد ایوشان و مروک سال آینده آبگیری شوند.
معاون عمرانی استانداری لرستان گفت: استان لرستان با همت استاندار و تمام مدیران دستگاه‌های اجرایی امروز به یک کارگاه بزرگ تبدیل شده است.
در ادامه محمدرضا ملکی‌راد معاون برنامه‌ریزی، علی چراغیان معاون سیاسی امنیتی استاندار، محمدجعفر لرستانی معاون توسعه و چند تن از مدیران دستگاه‌های اجرای لرستان سخنانی بیان کردند.

/ 1 نظر / 5 بازدید
دوست

باسلام وخسته نباشيد به شما دوست عزيز بايد به شما تبريک بگم چون وبلاگ خوبي داريد و مطالب مفيدي توش هست واقعا دستون درد نکنه راستي منم يه وبلاگ ورزشي در مورد تکواندو دارم اگه وقت کردي يه سري بزن واگه خوشت اومد لطفا هم نظر بذار و هم لينکم کن با تشکر بسيار بسيار زياد از طرف يه دوست