نمایندگان فوتبال لرستان چشم‌انتظار مساعدت‌های مالی هستند

وی ابراز امیدواری کرد که استاندار جدید لرستان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیرکل تربیت‌بدنی استان تا دیر نشده این دو تیم را یاری دهند تا در فصل آینده در کنار گهر دورود شاهد حضور دیگر تیم‌های استان در لیگ یک کشور باشیم.
داودی‌نژاد تصریح کرد: بى‌تردید تیم کوثر لرستان پر طرفدارترین تیم فوتبال غرب کشور است و از همه مهم‌تر تیم سبزپوش خیبر خرم‌آباد با قدمت حدود 28 سال در حیطه ورزش به ویژه فوتبال در رقابت‌هاى دسته سوم به عنایت بیشترى نیاز دارند و در حقیقت به صراحت مى‌توان عنوان کرد که حمایت حلقه گمشده فوتبال خرم‌آباد در شرایط فعلى است.مدیر روابط عمومی هیئت فوتبال لرستان گفت: کوثر در فصل گذشته و با وجود اینکه در فصل ۸۸-۸۷ از جمله تیم‌هاى مدعى صعود به لیگ برتر بود با تلاش و دوندگى بسیار و از همه مهم‌تر سعى و کوشش آیت‌الله‌زاده و مجموعه مدیریت آن زمان استان در لیگ دسته اول باقی ماند ولی عدم حمایت سبب شد فوتبال لرستان و کوثر نابود شود و همراه تیم خیبر خرم‌آباد دیگر تیم پر طرفدار لرستان نیز که مشکل عدم تیم‌دارى را دارد در شرایط فعلى به دنبال حلقه گمشده خود به نام حمایت از سوى مسئولان استانى هستند.

* مسئولان آستین همت را برای یاری به تیم‌های فوتبال لرستان بالا بزنند
واقعیت این است که باید براى حمایت از ۲ تیم کوثر و خیبر و توجه به گهر دورود، از همین امروز مسئولان و مدیران ارشد استان آستین‌هاى همت را بالا زده و در زمینه پویایى و شکوفایى این دو تیم تلاش مضاعفى را انجام دهند، چرا که در اندک مدت زمانى براى فعالیت‌هاى فصل جارى لیگ‌هاى یک و سه باشگاه‌هاى کشور شاهد مشکلات عدیده در پیکره هر پنج تیم لرستانی می‌شویم و بدون شک عواقب آن جبران ناپذیر است.
با سقوط تیم خیبر لرستان به لیگ دسته سوم کشور و حذف نوجوانان خیبر از لیگ برتر و حذف احتمالی کوثر، برخی کارشناسان و مربیان معتقدند فوتبال لرستان در حال فراموشی است.
فراموشی که سبب ایجاد شرایط خسته‌کننده و زننده‌ای برای علاقه‌مندان فوتبال در این استان شده است.
به راستی چرا لرستان دارای یک فوتبال حرفه‌ای نیست، مقصر این بی‌برنامگی‌ها در رشد فوتبال ایرن و استان کیست؟ خیبر پرافتخارترین تیم لرستانی در کشور، امسال در پایان رقابت‌های دسته دوم به لیگ دسته سوم سقوط کرد و این در حالی بود که این تیم در نیم فصل اول در صدر جدول گروه خود قرار داشت.
سقوط خیبر به لیگ سه و نتایج و نمایش ضعیف کوثر و داماش دورود، دو نماینده لرستان در لیگ دسته اول سبب شده که برخی‌ها معتقد باشند که فوتبال لرستان در حال فراموش شدن است.
در مورد عدم نتیجه‌گیری و ناکامی‌های پی‌درپی سال‌های اخیر فوتبال لرستان و اینکه چه عواملی و یا کسانی سبب این امر شده‌اند، فوتبالیست لرستانی با بیان اینکه فوتبال لرستان در حال فراموشی بوده و این امر را تاکید می‌کنم به خبرنگار فارس در خرم‌آباد گفت: در خرم‌آباد به چیزی که فکر نمی‌کنند فوتبال است، در این شهر دلسوز فوتبالی نیست.
اصغرکرم الهی، با تاکید بر اینکه خیلی از استعداد‌های فوتبالی که در استان وجود دارد در حال فراموش شدن و هرز رفتن هستند، گفت: در خرم‌آباد چون ارگان یا شرکت صنعتی قوی وجود ندارد، تیم‌های لرستانی از حمایت مالی آنها بی‌بهره‌اند.
دروازه‌بان سابق تیم استیل آذین تهران با بیان اینکه پول تنها قسمتی از فوتبال است، تصریح کرد: مسئولان در راس کار می‌توانند با مدیریت فوتبال لرستان را زنده کنند اما متاسفانه این افراد توجهی ندارند.
این فوتبالیست لرستانی با اظهار گلایه‌مندی از تربیت بدنی در مورد عدم حمایت کامل از تیم‌های فوتبال استان گفت: آنها سبب شدند کوثر دچار چنین وضعیتی شود.
کرم‌ الهی با بیان اینکه کوثر و فوتبال لرستان در حال کما است، افزود: اگر حمایتی صورت نگیرد قطعاً فوتبال لرستان تمام می‌شود، مدیریت ورزش استان در ناکامی فوتبال لرستان تاثیر داشتند، اینها بانی اتفاقات اخیر هستند، تیم به شهر آوردند و مانند بچه یتیم آن را رها کردند.
مدیر‌کل تربیت‌بدنی لرستان در هفته گذشته در مورد حمایت مالی تیم کوثر لرستان در جمع خبرنگاران گفت: فوتبال یک کلاف سردرگم در کل کشور است و ما هم از وضعیت محلی فوتبال لرستان راضی نیستیم و قطعاً ورود به این موضوع هزینه‌های ریالی و اجتماعی بالایی را به دنبال دارد.
میرزاحسین سالاروند خاطرنشان کرد: تیم کوثر بدهی‌های زیادی دارد و قطعاً لغو امتیاز و یا یک پله دیگر سقوط می‌کند.
وی تصریح کرد: کوثر یک تیم مریض، بدنام و بدشانس است و دیگر روی آن سرمایه‌گذاری نمی‌کنیم

/ 0 نظر / 12 بازدید