هیات تیراندازی با کمان لرستان به لیگ برتر کشور راه یافت

هیات تیراندازی با کمان استان لرستان به لیگ برتر مسابقات تیراندازی با کمان کشور راه یافت.

رییس هیات تیراندازی با کمان لرستان به خبرنگار ایرنا گفت: تیم لرستان با حضور ‪ ۲۱‬تیرانداز در دو رده آقایان و بانوان در این رقابت‌ها حضور می‌یابد.

"مجید عباسپور" افزود: لیگ تیراندازی با کمان کشور با حضور ‪ ۱۴‬تیم به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: تیم تیراندازی با کمان لرستان در دو رشته ریکرو و کمپوند در دو رده آقایان و بانوان در لیگ برتر مسابقات تیراندازی با کمان کشور حاضر می‌شود.

وی گفت: نبود اسپانسر از مشکلات اصلی این تیم است و مسوولان هیات تیراندازی با کمان لرستان به دنبال جذب اسپانسر برای این تیم هستند.

عباسپور با اشاره به تلاش‌های تربیت بدنی لرستان برای حضوراین تیم در رقابتهای لیگ برتر کشور اظهار داشت: نبود سالن تمرین برای این تیم نیز مشکلاتی را به وجود آورده که برای رفع این مشکل با مسوولان تربیت بدنی و برخی ادارات رایزنی‌هایی انجام شده است.

وی افزود: این استان از استعدادهای خوبی در این رشته برخوردار است و حضور تیراندازان با کمان لرستانی در لیگ برتر می‌تواند در رشد و شکوفایی بیشتر این افراد و رشته تیراندازی با کمان لرستان موثر باشد

/ 1 نظر / 6 بازدید
تیرانداز

گلایه یک تیرانداز از هیئت تیراندازی با کمان استان خوزستان منظور از روابط عمومی کیه!؟ شما که ایستادید اونجا و از استان و تیر اندازاش بی خبر هستید چطور ادعای ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان استان را می کنید ولی حتی عرضه فرستادن یک تیم به مسابقات کشوری را هم ندارید معلوم نبود این هزینها را که میگیرید تو جیب کی میره؟؟؟ خدا می داند