پتانسیل سوارکاران استان بالا ، اما امکانات کم است

رئیس هیئت سوارکاری لرستان با ابراز نارضایتی از امکانات این رشته ورزشی در استان گفت : کمبود امکانات مشکلات زیادی بر هیئت به وجود آورده است.

 

دکتر محمدحسن سبزی لرنژاد در گفتگو با خبرنگارخبرگزاری (ایسنا) – در لرستان با بیان این مطلب افزود : پتانسیل سوارکاران لرستانی بدست می آورند ؛ با دست خالی و همت خودشان است .

 

وی ادامه داد : با این شرایط باز هم شاهد رکود سوارکاری در استان خواهیم بود ولی اگر حمایت کنند ، با پتانسیلی که داریم آینده روشنی در پیش خواهیم داشت .

 

سبزی لر نژاد در خصوص کمک های تربیت بدنی گفت : تربیت بدنی با بودجه کمی که د راختیار دارد ، فقط هزینه اعزام ورزشکاران به مسابقات را تقبل می کند.

 

رئیس هیئت سوارکاری استان لرستان با اشاره به برگزاری کلاس آموزشی در هفته های قبلی عنوان کرد : هزینه ورودی این کلاس 10 هزارتومان بود و به همین علت خیلی ها از حضوردر این کلاس انصراف دادند.

 

وی با بیان اینکه به علت نداشتن اسب شناسنامه دار از شرکت سوارکاران لرستانی در مسابقات جلوگیری می شود ، اظهار امیدواری کرد : تعاونی اسب داران در استان ایجاد شود ، تا با گرفتن وام سوارکاران بتوانند اسب اصیل و شناسنامه دار بخرند.

/ 1 نظر / 9 بازدید
mvcloob

آهنگ جدید و فوق العاده زیبای از امی مسیح ( Emi Mashi ) به نام عاشقتم که یه کار لاو فان هست پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنیدو امتياز بدهيد.. با لینک مستقیم پخش اختصاصی از کمپانی MVCLOOB به زودی شاهد عرضه آلبوم این خواننده نسل جدید از طریق کمپانی بزرگ MVCLOOB باشید.