تصاویر تیم ترور "المحبوح" منتشر شد

تازه‌ترین بررسی‌ها نشان می‌دهد که قاتل "المبحوح" یک زن بوده که در پوشش کارمند هتل وارد اتاق وی شده است و با نصب علامت "لطفا مزاحم نشوید!" بر روی درب اتاق و تزریق دارو به المبحوح وی را دچار حمله قلبی کرده...


رییس پلیس دوبی اعلام کرد که تیم ترور فرمانده ارشد حماس شامل 11 نفر بوده است که 6 تن از آنها گذرنامه انگلیسی، 3 تن گذرنامه ایرلندی و دو تن دیگر نیز گذرنامه آلمانی و فرانسوی داشته‌اند.

به گزارش شبکه ایران به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی‌تلگراف، پلیس دوبی با انتشار عکس‌هایی از شش تبعه بریتانیایی، این فرضیه که قاتلان "محمود المبحوح" عضو برجسته جنبش حماس دارای گذرنامه‌های اروپایی بوده‌اند را مورد تایید قرار داد.
در این عکس‌ها که از گذرنامه این شش تبعه بریتانیایی گرفته شده، قاتلان المحبوح با ریش‌ و موهای ظاهرا مصنوعی و لباس تنیس دیده می‌شوند.

"ضاحی خلفان حمید" رییس پلیس دوبی روز دوشنبه با اعلام صدور حکم تعقیب بین‌المللی برای این افراد که از هویت‌های جعلی و یا مسروقه استفاده کرده‌اند، افزود: این تیم ترور شامل 11 نفر بوده است که 6 تن از آنها گذرنامه انگلیسی 3 تن گذرنامه ایرلندی و دو تن دیگر نیز گذرنامه آلمانی و فرانسوی داشته‌اند.

تازه‌ترین بررسی‌ها نشان می‌دهد که قاتل "المبحوح" یک زن بوده که در پوشش کارمند هتل وارد اتاق وی شده است و با نصب علامت "لطفا مزاحم نشوید!" بر روی درب اتاق و تزریق دارو به المبحوح وی را دچار حمله قلبی کرده که در نهایت به مرگ وی منجر شده است.
به گفته خلفان حمید  قتل در ‪ ۱۹‬ ژانویه به وقوع پیوسته و همه مراحل عملیات تروریست‌ها در دوربین‌های مداربسته هتل ثبت شده است.
این تروریست‌ها همچنین بلافاصله پس از ترور از راه فرودگاه دوبی عازم کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی شده‌اند.
خلفان همچنین در ادامه و با وجود اعلام تابعیت و هویت این تروریست‌ها هیچ کشوری را در این باره متهم نکرد اما احتمال دست داشتن موساد در این اقدام را رد نکرد و اعلام کرد:  پس از دستگیری مظنونان یه هویت عاملان قتل پی خواهیم برد.
جنبش حماس بر این موضوع که سازمان‌های جاسوسی اسراییل مسئول قتل محمود المبحوح هستند تاکید دارد.

/ 0 نظر / 7 بازدید