دیدار دکتر رضایی از خطه سرسبز لرستان

نکته اصلی اما در این میان، درخواست عمومی و ویژه مردم این استان از محسن رضایی بود که از طرق مختلف با او در میان گذاشته شد.

بر این اساس، مهمترین درخواستی که نخبگان و قاطبه مردم استان لرستان از دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام داشتند، عبارت بود از تهیه یک گزارش ویژه از وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم، نرخ بیکاری و برخی نابسامانی های این استان و ارایه آن به رهبر انقلاب.

گفتنی است، در بیشتر مواردی که مردم و نخبگان لرستان از طریق نوشته یا رو در رو با رضایی در میان گذاشتند، یک نکته اصلی بود، مبنی بر اینکه با توجه به نقش موثر مردم غیور این استان در دوران دفاع مقدس و بروز جلوه های همیشگی دفاع از آب و خاک این کشور و نیز حریم ولایت فقیه، چرا پس از گذشت این سال ها وضعیت عمومی این استان آنچنان که باید و شاید در شأن چنین مردمی نیست.

/ 5 نظر / 5 بازدید
http://iranpoetry.org

شهر تبريز است و جان قربان جانان ميکند سرمه چشم از غبار کفش مهمان ميکند تشريف بيارين خوشحالمون ميکنين http://iranpoetry.org

admin

درود پایگاه تخصصی بهداشت عمومی از افراد علاقه مند و فعال برای نوسندگی در این پایگاه دعوت به عضوت مینماید

مهیار (شهر تجارت)

پولدار شوید!!! چند روش خیلی عالی برای پولدار شدن بدون درد سر پیدا کردم. یه سر به این آدرس بزن میفهمی. من خودم هم اونا رو اجرا کردم.

درامد

درود روش درامد زایی اینترنتی بصورت اطمینانی و تضمینی بروش بازاریابی فقط کافیه ثبت نام کنی توی سایت و لینک بنر رو توی وبلاگت بزاری هر خریدی که بشه تو سهم خودتو میگیری اگه خوب کار کنی تا ماهی 150 یا حتی بیشتر هم گیرت میاد

farzan

سلام، ۳ برابر قیمت یک نیروگاه اتمی‌ جدید و نو به روس‌ها برای بوشهر پول دادیم. حالا خدا کند مثل هواپیما‌هاشون سقوط نکند. گفتند به خاطر یک ویروس یک سال افتتاحش عقب افتاد اگر یک زلزله بیاید خدا میداند چقدر مردم برای رسیدن به دنیای دیگر، جلو بیفتند. آلمان، فرانسه، هند، ژاپن همه تصمیم گرفتدن دست به اتم نزنند فقط ما‌ها دنبال اتم هستیم و البته روس ها.