بیمارستان 160 تختخوابی دورود کلنگ زنی شد

در مراسمی با حضور محمد عباسی وزیر تعاون بیمارستان 160 تختخوابی شهرستان دورود کلنگ زنی شد.

   رئیس سازمان مسکن و شهرسازی استان لرستان در حاشیه این مراسم به خبرنگار مهر گفت: این بیمارستان یکی از مصوبات سفر دوم هیئت دولت است که امروز کلنگ زنی شد.

   شهرام ملکی اعتبار امسال این پروژه را یک میلیارد و 440 میلیون تومان ذکر کرد و گفت: برای بهره برداری کامل از این پروژه به اعتباری بالغ بر 20 میلیارد تومان نیاز است.

وی یادآور شد: بیمارستان 160 تختخوابی دورود در زمینی به وسعت 40 هزار مترمربع و با زیربنای 16 هزار مترمربع در دو بلوک 5 و 8 طبقه ساخته می شود.

وزیر تعاون دولت دهم امروز با حضور در شهرستان دورود علاوه بر بیمارستان 160 تختخوابی دورود سالن سرپوشیده چند منظوره این شهرستان را نیز افتتاح کرد.

این سالن در زمینی به مساحت چهار هزار مترمربع و زیربنای دو هزار مترمربع و با صرف اعتباری بالغ بر 460 میلیون ریال آماده بهره برداری شده است.

جمعیت بهره بردار از این سالن ورزشی بالغ بر 14 هزار نفر خواهد بود.

/ 3 نظر / 8 بازدید
تسخير

سلام خسته نباشي وبلاگ خوبي داري به وب سايت مانم يه سر بزن خواستي تبادل لينک هم کني به قسمت - لينک دوستان - سايت برو www.taskhir.com موفق باشي[گل]

تسخير

سلام خسته نباشي وبلاگ خوبي داري به وب سايت مانم يه سر بزن خواستي تبادل لينک هم کني به قسمت - لينک دوستان - سايت برو www.taskhir.com موفق باشي[گل]

دستگاه میکرودرمی-رفع کننده دائم لک،چروک صورت.

دستگاه جوان کننده- پوست صورت و بدن-- دستگاه میکرودرمی -- برترين لايه بردار مکانيکي پوست بدون ايجاد زخم و آسيب مطابق استاندارد هاي جهاني و دارای استاندارد از اداره تجهیزات پزشکی ایران. کاربرد هاي دستگاه رفع کننده طبيعي و کامل کليه لک ها از جمله لک و خال مربوط به پيري پوست و رفع کننده ي چين و چروک و کک مک صورت و خطوط پيشاني است. *** دستگاه داراي سه کاربرد مختلف مي باشد:پودري،الماسه و ايندرمولوژي(ماساژ و خون رساني به پوست) با دوسال گارانتي طلايي و خدمات پس از فروش بصورت مادام العمر جهت استفاده خانگي و يا حرفه اي و کلينيکي تماس حاصل فرماييد: 02188912301 و 09196218617 www.microdermabrasion.ir ساير تجهيزات پزشکي توليدي: دستگاه درماتسکوپ دستگاه الکتروليز رفع کننده موهاي زايد جهت کاربرد حرفه اي انواع دستگاه هاي هيدرودرمي دستگاه RF