پیکر پاک یک شهید حادثه تروریستی اخیر در خرم آباد تشییع شد

شهید فرشاد شفیع پور روز یکشنبه هفته جاری توسط تروریست های جنایتکار با انفجار در نشست هم اندیشی سران قبایل و طوایف سیستان و بلوچستان به شهادت رسید.
به گزارش ایرنا، مردم ولایت مدار و شهید پرور خرم آباد صبح امرو ز با حضور گسترده مراسم تشییع و خاکسپاری این شهید بار دیگر با آرمانهای مقدس جمهوری اسلامی ، مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
جمعی از نیروهای مسلح ، مدیران استان لرستان و جمع کثیری از مردم خرم آباد صبح امروز با حضور در محل پادگان امام حسین (ع) ، ضمن سوگواری، در کنار پیکر این شهید مراسم زیارت عاشورا را برپا کردند.
پس از آن نماز میت شهید فرشاد شفیع پور توسط نماینده ولی فیقه در لرستان و امام جمعه خرم آباد بهمراه اقشار مختلف مردم شرکت کنندگان در مراسم تشییع اقامه شد.
پیکر مطهر شهید در میان دستان مردم همیشه در صحنه خرم آباد تا گلزار بهشت رضای خرم آباد تشییع و به خاک سپرده شد.
شرکت کنندگان در مراسم تشییع جنازه شهید رفیع پور با سردادن شعارهای "مرگ بر آمریکا، مرگ بر منافق" این جنایت ددمنشانه را محکوم کردند و از مسوولان قضایی و امنیتی خواستار مجازات عاملان این حادثه تروریستی شدند.
شهید سرتیپ دوم پاسدار فرشاد شفیع پور در سال 1346در خرم آباد دیده به دنیا گشود و در سال 1364 به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد.
بنا به گفته چند تن از همرزمان وی این شهید طی هشت سال دفاع مقدس در عملیات های مختلف شرکت داشت.
شهید شفیع پور همچنین در سالهای 85و 86 بر علیه ضد انقلاب در شمال غرب کردستان به عنوان فرماندهی کار آمد در گردانهای ویژه صابرین حضوری چشمگیر داشت.
/ 0 نظر / 7 بازدید