عالم معروف شیعی عربستان دستگیر شد

پلیس عربستان، شیخ کاظم عمری، عالم سرشناس  شیعی این کشور را در شهر مقدس مدینه دستگیر کرده است.

به گزارش فرارو شیخ کاظم، فرزند شیخ محمد علی عمری است که اکنون نود سال از عمرش سپری شده است. این عالم شیعی عربستان ، 45 سال از عمرش را در زندان های وهابیون عربستان سپری کرده و  چند سال پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، از زندان آزاد شده است. 

سایت " شبکه راصد الاخباریه" نوشت که پلیس عربستان ، آقای شیخ کاظم عمری را دوشنبه ی گذشته پس از شکستن در مزرعه اش در مدینه ی منوره ، دستگیر کرده است.

بنا بر این گزارش ، ده ها مامور امنیتی عربستان به باغ- مزرعه شیخ عمری حمله کرده و ضمن وارد آوردن خساراتی به این مجموعه : شیخ کاظم را با خود برده اند.

به گزارش خبرنگار فرارو ، در باغ - مزرعه ی شیخ محمد علی عمری، مسجد شیعیان و نیز دفتر کار وی قرار دارد.

این مسجد هر روزه پذیرای تعداد زیادی از زوار ایرانی نیز هست. این زوار ایرانی که معمولا شب ها به مسجد شیعیان عربستان می روند، نماز را به امامت شیخ کاظم اقامه می کنند. 
/ 1 نظر / 5 بازدید
همه چي آرومه ، غصه ها خوابيدن

سلام دوست من داشتم وبگردي ميکردم اومدم تو وبت يه جوراي فکر مي کنم متفاوت تر از بقيه بودي ، اگه دوست داشتي پيششش ما بيا ، البته اگه دوست داشتي ، اگه لينکمم کردي که ديگه واقعاً منت به سر ما گذاشتي ، راستي به نظرم از قالباي نايت اسکين استفاده کني بهتره هم سبک تره هم زيبا تر البته اين نظر منه . يه بنده خدايي ميگه خدايا تقديرم را زيبا بنويس. کمک کن آنچه تو زود خواهي؛. من دير نخواهم. و آنچه تو دير خواهي؛. من زود نخواهم. [گل]