روستای فرسش قابلیت گردشگری را دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‎آباد، ولی‏‌الله رضوی‏‌نژاد صبح امروز در مراسم افتتاح فاز 3 طرح هادی روستای فرسش الیگودرز که به مناسبت روز ملی روستا صورت گرفت، ضمن آرزوی توفیق برای دولت تدبیر و امید اظهار داشت: وقتی یک روز در سال به عنوان روز روستا نام‏گذاری می‎شود، با این تدبیر است که شرایط به نفع روستاییان باید رقم بخورد، زیرا مبنای تمام شرایط روستا است، روستاییان تنها قشر تولیدکننده در جامعه هستند و در سیاست کلان کشور رسیدگی به روستاییان به عنوان یک امر مهم در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری، ریاست جمهور و معاون اول وی در خصوص حمایت از بخش روستا و ایجاد شرایط مناسب توسط بنیاد مسکن تاکید بسیار دارند، ادامه داد: بنابراین باید با ایجاد زیرساخت‌ها، جاده محلی قابل سکونت و قابل زندگی را برای مردم فراهم آوریم.

فرماندار الیگودرز عنوان کرد: دولت در نظر دارد، با ایجاد تعاونی‏‌های روستایی با سه برابر رقم سرمایه‏‌گذاری شده، توسط مردم با سود چهار درصد برای کمک به ساخت آنها به تعاونی‏‌ها اعطا کند.

رضوی‌نژاد افزود: روستای فرسش به دلیل حضور سه تن امامزاده‏ شاهزاده ابراهیم و شاهزاده احمد فرزند موسی‏ابن جعفر و شاهزاده یوسف ابن‎الرضا قابلیت ایجاد صنعت گردشگری را دارا است، اگر این روستا مبنای گردشگری قرار گیرد، شرایط آن تغییر می‎کند.

این مسئول بیان داشت: ما به عنوان مسئول موظف هستیم، با ایجاد محیط امن برای روستاییان همه جوانب اقتصادی و اجتماعی را ایجاد کنیم و بنیاد مسکن استان با تخصیص اعتبار ویژه کمک قابل توجه‎ای به اهالی روستا می‏‌کند.

لازم به ذکر است، افتتاح فاز 3 طرح هادی روستای فرسش شهرستان الیگودرز به مناسبت روز ملی روستا صبح امروز با حضور مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان، فرماندار شهرستان الیگودرز، مدیر بنیاد مسکن الیگودرز و اعضای شورای دهستان صورت گرفت.

/ 4 نظر / 9 بازدید
تبادل لينک

سلام وبلاگت را ديدم معلومه واسش وقت گذاشتي تو سايتم دارم ليست وبلاگهاي خوب را جمع ميکنم بي زحمت بيا وبلاگت را تو سايت ما ثبت کن تا بقيه هم ار وبلاگ خوبت استفاده کنن http://textlink.ir/

حرف لر

سلام خداقوت سایت حرف لر کانون وبلاگ نویسان لرستان در نظر دارد جشنواره وبلاگ نویسی استانی برگزار کند لازم است برای ثبت وبلاگ تون در سامانه حر ف لر و شرکت در جشنواره وبلاگی استانی : نام نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: برای ما(در قسمت تماس با ما یا در قسمت نظرات سایت حرف لر) ارسال کنید مطمئن باشید مشخصات شما محرمانه در نزد ما خواهد ماند. التماس دعا مدیر سایت حرف لر جافری