افتتاح کتابخانه دیجیتال نابینایان در بروجرد

ظهر امروز کتابخانه دیجیتال نابینایان در بروجرد افتتاح شد.
خبرگزاری فارس: افتتاح کتابخانه دیجیتال نابینایان در بروجرد

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، ظهر امروز در آئینی کتابخانه دیجیتال نابینایان در این شهرستان افتتاح شد.

با همکاری انجمن نابینایان کشور و یکی از برندهای معتبر کشور تاکنون 12 کتابخانه «دیجیتال گویا» مخصوص نابینایان در استان‌های مختلف کشور راه‎اندازی شده است و شهرستان بروجرد مقصد راه‎اندازی دوازدهمین کتابخانه دیجیتال بود.

این کتابخانه دیجیتال در راستای ارائه خدمات بهینه به قشر نابینا راه‎اندازی شده است.

لازم به ذکر است، نزدیک به 400 عنوان «کتاب گویا» تهیه شده و در قالب CD و MP3 در اختیار کودکان و نوجوانان نابینای بروجردی قرار می‎گیرد.

پروژه کتابخانه دیجیتال نابینایان شهرستان بروجرد در مدت زمان کوتاهی اجرایی شده و امروز به طور رسمی راه‎اندازی شده و به بهره‌برداری رسید.

گفتنی است؛ در آئین افتتاح این کتابخانه دیجیتال رئیس هیئت‌مدیره و قائم مقام انجمن نابینایان کشور، نمایندگان یک شرکت و برند معتبر مشارکت‌دهنده در احداث کتابخانه‎های دیجیتال نابینایان سفیر کمپین کودکان امید در ایران، مدیر امور کتابخانه‎های استان لرستان و شهرستان بروجرد، مدیرکل سازمان بهزیستی استان لرستان و تنی چند از مسئولان شهرستانی حضور داشتند.

/ 3 نظر / 8 بازدید
ملت بلاگ

با ياري حق تعالي و سپاس از تيم قدرتمند ملت بلاگ و به شکرانه سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملي و جهاد مديريتي توانستيم با افتخار سرويسي در خور شأن ملت ايران در جهت هر چه شکوفا شدن فرهنگ غني و بي بديل فارسي زبانان در سراسر دنيا بنا نهيم و به خود مي باليم که ميزبان ملت ايران در امر وبلاگ نويسي هستيم.

نازي

يه وبلاگ طراحي کردم و تمام کسايي که وبلاگ خوب و باحال دارند رو دعوت به تبادل لينک کردم . از تو هم دعوت مي کنم به جمع ما بياي . منتظر حضورتم . باي