چرا داعش حکم جهاد ش را در غزه ادا نمی کند!

     جنگده ها و توپخانه اشغاگران صهیونیست از دیشب تا بامداد امروز ده ها  بار نوار غزه را  هدف قرار دادند. باریکه غزه  چندین بار هم هدف حملات توپخانه ای و قایق های توپ دار اشغالگران قدس قرار گرفته است.

    براساس آخرین خبرها آمار شهدای حملات هوایی صهیونیست‌ها به غزه به 120 تن رسیده است که در میان شهدا دست‌کم  23 کودک دیده می شوند. در این حملات  به بیش از 800  فلسطینی زخمی شده اند.

     براستی چرا گروه های تروریستی داعش که ادعای جهاد کذایی بر خود واجب کرده اند در دفاع از مردم مظلوم فلسطین درنوار غزه بر علیه رژیم اسراییل ادا نمی کنند تا  حکم جهاد بودنشان برای  مسلمان اثبات شود!

  گروههای تروریستی داعش ، القاعده و تکفیره که دست پرورده امریکا و رژیم صهیونیستی درمنطقه هستنند فقط و فقط در راستای سیاست های از پیش طراحی شده آنان کار می کنند ،کشورهای ترکیه ، عربستان و قطرهم بعنوان نوکران امریکا و اسراییل غاصب پشتیبانی تسلیحاتی نیز از گروه های تکفیری در منطقه رادنبال می کنند .

   گروههای تروریستی بنام دین و اسلام بر علیه دولت های قانونی سوریه و عراق می جنگنندمردم بی گناه را می کشند به ناموس مسلمین تجاوز می کنند وحشی ترین جنایتها رادرطول تاریخ بشریت بر مردم منطقه سوریه و عراق انجام میدهنداما مدافعین حقوق بشر در خواب بسر می برند؟.

     قراین وشواهدنشان میدهد که گروهای تروریستی داعش و تکفیری که درعراق و سوریه بامردم و دولت می جنگنندنه مدافغ مسلمانان بلکه دست پرورده خودرژیم صهونیستی وامریکا درمنطقه هستندآنها فقط براساس منافع این رژیم ها در منطقه کار می کنند و تمامی ادعا های آنان بر مسلمان بودن دروغی بیش نیست.

   ادعای مسلمان بودن داعشی ها و تکفیری ها دروغی بیش نیست چراکه حنایشان در بین مسلمین جهان دیگر رنگی ندارد و...

 در تصویر زیر دوبرادر مسلمان فلسطینی قبل و بعد از شهادت در نوار غزه  می بینید که از سوی رژیم صیونیستی مورد حمله قرار گرفته و به شهادت رسیده اند

 

/ 1 نظر / 7 بازدید
دانلود نرم افزار و بازي 2014

سلام وبلاگ بروزی داری. یه فرصت خوب - (سخنی از دل - برد برای هر دو) وب سایت ما دارای اعتبار و رنکینگ بسیار مناسبی در الکسا می باشد.! آیامی دونستی تنها با تایید کردن لینک ما اعتبار وب سایت شما هم بالا می رود؟ اگر می خوای رتبه وب شما هم بالا رود و بازدید کننده واقعی بیشتری داشته باشید لینک رو تایید کنید.! بازهم بهت سر می زنم - موفق باشی دوست من.