دستگیری شکارچیان قوچ وحشی درازنا

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از دستگیری شکارچیان قوچ وحشی در این استان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا ) منطقه لرستان ، محمدبازگیر با اعلام این خبر افزود : درراستای اجرای برنامه تنظیمی از طرف سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص حفظ و نگهداری و جلوگیری از شکار غیرمجاز اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان توانستنددرمناطق تحت مدیریت حفاظت شده در سفیدکوه  خرم آباد و سفیدکوه ازنا موفق به دستگیری متخلفان شکار و صید شدند.

 

 وی بیان داشت: در سفیدکوه ازنا با تلاش شبانه روزی محیط بانان و تعقیب 24 ساعته مامورین گارد توانستند 3 نفر از شکارچیان قهار که متاسفانه مبادرت به شکار 2 راس قوچ وحشی کرده بودند را دستگیر و از متخلفین 3 قبضه سلاح جنگی به همراه مقادیر زیادی مهمات کشف و ضبط کردند.

 

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان ادامه داد: این شکارچیان بعد از اخذ جریمه بیش از 12 میلیون ریال بابت ضرر و زیان به طبیعت اخذ و جهت طی مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

مهندس بازگیر درخاتمه از مردم خواست درصورت مشاهده شکارغیرمجاز گونه های جانوری مراتب را به این اداره کل اطلاع دهند.

/ 2 نظر / 4 بازدید
مرادي

چرا حسن ونايي درخواست الیاس نادران برای طرح تحقیق و تفحص از عملکرد دیوان محاسبات در دوره مجلس هفتم را تسويه حساب شخصي خواند؟ رابطه ونايي با رحيمي معاون رييس جمهور چيست؟ مدتي است كه بحث پرونده قضايي رحيمي معاون اول رييس جمهور بر سر زبان‌ها افتاده و از قضا نام نماينده ملاير نيز در آن مي‌درخشد. ارتباط ونايي با اين قضيه كه پيشتر يكي از مديران ديوان محاسبات بوده بدون شك با توجه به نقش رحيمي در پرونده بيمه زواياي آشكار و نهاني را مشخص مي‌سازد. اخيرا ونايي با اتكا به رحيمي عليه منافع شهرهاي همجوار اقداماتي را انجام مي‌دهد و رحيمي نيز از وي حمايت مي‌كند. هر زمان ونايي از رحيمي دعوت مي كند سريعا رحيمي آنجا حاضر مي‌شود اخيرا‌ نيز با توجه به دسته گل ونايي در ديوان محاسبات اين نماينده ملاير سخن الياس نادران را تسويه حساب شخصي خواند: به گزارش خبرآنلاین، حسن ونایی نماینده ملایر در تذکری با گلایه از ابوترابیفرد به عنوان رئیس مجلس که اجازه داده بود در قالب سخنان نادران، حرمت مجلس حفظ نشود: دیوان محاسبات پاک است و اگر غل و غشی هم در خود افراد هست، بروند آن را پاک کنند! او که از کارشناسان مرکز پژوهش‎ها در دوره ریاست رحیم

وب سایت دانلود و سرگرمي

سلام عزيزم اگر به دنبال تازه ترین مطالب اینترنتی در زمینه های مختلف از جمله کامپیوتر،علمی،تفریحی،سرگرمی،ورزشی،هنری،آموزشی،دنیای بازی،دانلود و دهها مطالب جدید دیگر هستید xحتما سر بزنيد.