ناگفته‌هایی از حضور رهبر انقلاب در منزل مهندس موسوی

مادر مهندس موسوی، اتاق فوقانی منزل را جهت اقامت ایشان اختصاص داده و آیت‌الله خامنه‌ای در زمان سفر به تهران از قم یا مشهد، شب‌ها در این اتاق به استراحت، مطالعه و عبادت می‌پرداختند. در دیدار مذکور که سال‌ها و برای تجدید خاطرات انجام شده بود، آیت‌الله خامنه‌ای مجدداً اتاق قدیمی مذکور حضور یافته و...

در حالی‌که چهره‌های افراطی و رسانه‌های حامی دولت در داخل و اپوزیسیون خارج‌نشین با انتشار مطالب کذب، توهین‌آمیز، تحریک‌کننده و خلاف اخلاق سعی دارند رابطه مهندس موسوی با رهبر انقلاب را پرتنش و خصمانه تصویر کنند، خبرنگار «آینده» جزئیات ناگفته‌ای از حضور رهبر انقلاب در منزل پدر مهندس موسوی را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار «آینده»، فتنه‌گری افراطیون، رسانه‌های دولتی و اپوزیسیون درباره سران فتنه یا مخالف رهبری خواندن مهندس موسوی در حالی صورت می‌گیرد که نخست‌وزیر دفاع مقدس نه تنها در بیانیه‌های 17 گانه و مصاحبه‌های خود پس از انتخابات کوچکترین تعریض و بی‌حرمتی را نسبت به رهبر انقلاب روا ندانسته و بارها با سردادن شعارهای ساختارشکنانه از سوی معترضان مخالفت کرده است، بلکه در موضوعاتی نظیر مذاکره دوجانبه با آمریکا در ژنو و عقب‌نشینی هسته‌ای در تبادل اورانیوم که از مهمترین موضوعات سیاست خارجی کشور پس از انتخابات بوده است، موضعی دقیقاً مشابه رهبر انقلاب اتخاذ کرده است که این موضع واحد موجب خشم دولت‌های بیگانه و نهادهای تصمیم‌گیر آن‌ها گردیده است و بارها نیز بخش‌های ضدآمریکایی بیانیه‌های مهندس موسوی، از سوی رسانه‌های وابسته به آمریکا و انگلیس سانسور شده است.

 از سوی دیگر، رهبر انقلاب نیز علاوه بر آن‌که بارها بر جدا کردن حساب معترضان داخلی و شخصیت‌های انقلابی از معاندان، اپوزیسیون و مخالفان نظام تأکید کرده‌اند، کماکان مهندس موسوی را به عنوان منصوب خود در مجمع تشخیص مصلحت نظام حفظ کرده‌اند و در بیانات اخیر خود نیز اتهامات و اهانت‌های افراطیون به سران معترضین، از واژه «غفلت» استفاده کرده‌‌اند.

در  این حال انتشار ناگفته‌هایی از حضور سال گذشته رهبر انقلاب در منزل پدری مهندس موسوی نیز قابل توجه است.

در این دیدار که اوایل سال گذشته انجام شده بود، رهبر انقلاب با حضور در منزل پدری میرحسین موسوی، ضمن عیادت از پدر میرحسین و گفتگو با مهندس موسوی، به تجدید خاطرات خود در این خانه پرداخته بودند.

آیت‌الله سید علی حسینی خامنه‌ای که از اقوام پدری مهندس موسوی خامنه هستند، از دوران گذشته روابط نزدیکی با خانواده مهندس موسوی داشته‌اند هنگام حضور در تهران به گونه‌ای که ایشان و حجت‌الاسلام سید محمد خامنه‌ای برادر ایشان، در ایام جوانی و پیش از اقامت خود در تهران در منزل پدری مهندس موسوی اسکان داشتند.

مادر مهندس موسوی، اتاق فوقانی منزل را جهت اقامت ایشان اختصاص داده و آیت‌الله خامنه‌ای در زمان سفر به تهران از قم یا مشهد، شب‌ها در این اتاق به استراحت، مطالعه و عبادت می‌پرداختند.

در دیدار مذکور که سال‌ها و برای تجدید خاطرات انجام شده بود، آیت‌الله خامنه‌ای مجدداً اتاق قدیمی مذکور حضور یافته و به اقامه نماز پرداختند.

پس از این دیدار صمیمانه و ملاقات مشروح با مهندس موسوی و خانواده ایشان، فرزندان رهبر انقلاب نیز چندبار جهت ثبت خاطرات خانواده مهندس موسوی با رهبر انقلاب در منزل پدری مهندس موسوی حضور یافته بودند.

/ 0 نظر / 4 بازدید