فیلم ویزیت

فیلم ویزیت از لرستان به جشنواره بین المللی فیلم کوتاه بلغارستان راه یافت
مدیر حوزه هنری استان لرستان گفت: فیلم کوتاه "ویزیت" از تولیدات حوزه به بخش مسابقه هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه کشور بلغارستان راه یافت.

" شیرزاد نعمتی نیا" روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: فیلم ویزیت پیش از این نیز جایزه بهترین فیلم کوتاه جشنواره فیلم فجر را به خود اختصاص داده بود.
وی اظهار داشت: این فیلم پس از اکران در بخش مسابقه جشنواره بین المللی فیلم کودکان هند، برای اکران در بخش مسابقه جشنواره فیلم صوفیه نیز انتخاب شد.
وی اضافه کرد: در فیلم "ویزیت" به کارگردانی "ناصر ناصر پور" و تهیه کنندگی حوزه هنری روایتی از نگاه امیدوارانه یک کودک بیمار به تصویر کشیده شده است.
نعمتی نیا یادآور شد: جشنواره بین المللی فیلم کوتاه بلغارستان 29 خرداد ماه امسال به مدت یک هفته در صوفیه پایتخت بلغارستان برگزار می شود.
/ 2 نظر / 6 بازدید
لیلا

وب قشنگی داری جریان سکته ایت الله توسلی دلمو به درد اورد[گل]

لرستان ما

سلام آقای چراغی.. 1- همانطور که چشمه ها به هم میپیوندند، وبلاگها هم باید به هم بپیوندند تا معنی داشته باشند 2- نباید جریان اصلی لربلاگها در دست نامهای مستعار باشد 3- نباید در وبلاگهایمان به کسانی لینک بدهیم که علیه هدفمان مینویسند.. اینها بخشی است از دغدغه های بنده است که در مطلب «چی چشمه وا بویم نه چی بورآو» در میان گذاشته ام، خواهش می کنم این مطلب را با دقت بخوان و نظر و راهنمایی و همفکریت را برای وبلاگ نویسی هدفمندتر برایم بنویس.