وضعیت مالکیت باشگاه ورزشی گهر دورود تا 10 روز آینده

  خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: براساس هماهنگی ها و پیگیری های انجام شده از طریق دادستانی کشور، وضعیت مالکیت و همچنین ساختار باشگاه ورزشی گهر دورود، ظرف 10 روز آینده مشخص و نهایی خواهد شد.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، هوشنگ بازوند روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران، افزود: در همین راستا، ساختار مدیریتی باشگاه گهر دورود نیز براساس هماهنگی های بعمل آمده با مجموعه دادستانی و مدیران فعلی این باشگاه، تعیین تکلیف و مشخص خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مشکل اصلی تیم گهر دورود، وضعیت نامشخص مالکیت آن است، اظهار کرد: با مشخص شدن مالکیت باشگاه، شرایط برای فراهم کردن بستر حضور موفق و موثر این تیم در عرصه رقابت های فوتبال کشور مهیا خواهد شد.

استاندار لرستان در ادامه تصریح کرد: مردم ورزش دوست و بافرهنگ شهرستان دورود و لرستان مطمئن باشند که مدیریت ارشد اجرایی استان، تلاش گسترده و هدفمندی را برای کسب موفقیت بیش از پیش این تیم در دستور کار خود دارد.

بازوند گفت: هدف اصلی ما، در اختیار گرفتن مالکیت باشگاه به منظور برنامه ریزی منسجم برای حضور موثر در رقابت های لیگ یک و همچنین فراهم شدن امکان سرمایه گذاری و صرف اعتبار برای موفقیت این تیم در بخش های مختلف است.

وی افزود: درهمین ارتباط، بخشی از مطالبات بازیکنان این تیم نیز به تازگی از سوی استانداری لرستان تامین و پرداخت شده است.

به گفته وی، با توجه به برنامه های پیش بینی شده، شرایط مناسب و مطلوبی برای ادامه فعالیت تیم فوتبال گهر در رقابت های لیگ یک فوتبال کشور فراهم خواهد شد.

/ 0 نظر / 4 بازدید