40 پرونده درخواست نشریه، درنوبت بررسی در استان لرستان

 

در حال حاضر 40 پرونده درخواست نشریه در لرستان در نوبت بررسی قرار دارد.

ایسنا: سید عارف علویمدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با اعلام این خبر گفت: هم اکنون رایزنی با وزارت متبوع جهت صدور مجوز برای حداکثر این تعداد در حال انجام است.
وی خاطر نشان کرد: در سال 87 حدود 17 هفته نامه، دوهفته نامه، ماهنامه و فصلنامه در لرستان وجود داشت که در سال جدید با مجوز معاونت امور مطبوعاتی و تبلیغاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجوز انتشار چهار نشریه دیگر در لرستان را صادر شد.


این مقام مسئول یادآور شد: هفته نامه "نگین زاگرس"، به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی غلامرضا لونی، هفته نامه "شهاب آسمانی" به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی سید شهاب پورهاشمیان، هفته نامه "لرستان ورزشی" به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی محمدرضا جایدری و ماهنامه "فرهنگ بانوان" به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی لیلا بیگدلو از جمله این نشریات هستند.


علوی همچنین پیگیری جهت ایجاد روزنامه استانی، تلاش در جهت تأسیس خانه مطبوعات، ساماندهی توزیع و تقسیم عادلانه آگهی های دستگاه های دولتی، صدور کارت جهت خبرنگاران در استان و همچنین حضور موفق نشریات استان در جشنواره های مطبوعاتی استانی و کشوری را از دیگر اقدامات استان در حوزه مطبوعات عنوان کرد.

/ 0 نظر / 5 بازدید