12 کشته و 14 زخمی در حادثه رانندگی پلدختر

  خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر گفت: براثر حادثه رانندگی در امامزاده احمد این شهرستان 26 نفر کشته و زخمی شدند.

علی‌نجات کرمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پلدختر اظهار داشت: بر اثر این حادثه که بامداد امروز در امامزاده احمد این شهرستان رخ داد 12 نفر کشته و 14 نفر مجروح شدند.
وی افزود: این حادثه بین دستگاه اتوبوس حامل زائران کرمانشاهی بوده که پس از زیارت از این امامزاده اتوبوس حامل زائران به علت نقص فنی و بریدن ترمز، زائران کنار جاده این امامزاده را زیر گرفت و متأسفانه در این حادثه 12 نفر کشته و 14 نفر مجروح شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان پل دختر در ادامه خاطرنشان کرد: امامزاده احمد در مرز استان ایلام و لرستان قرار دارد و توسط اورژانس 115 شهرستان پلدختر و جمعیت این شهرستان مجروحان این حادثه به بیمارستان امام خمینی پلدختر و یکی از بیمارستان‌های شهرستان اندیمشک واقع در استان خوزستان انتقال یافتند.
وی علت اصلی این حادثه را نقص فنی اتوبوس اعلام کرد.
/ 2 نظر / 6 بازدید
مدیریت وب سایت بیر شارژ

سلام علیکم. شما را برای شرکت در یک قرعه کشی بی نظیر دعوت می کنیم ! ما برای جلب رضایت شما اقدام به راه اندازی وب سایتی برای خرید شارژ از طریق اینترنت نموده ایم که وقت و انرژی زیادی صرف شده است. حال از شما می خواهیم تا با لینک کردن ما در وبلاگ خود برای معرفی این وب سایت به سایر کاربران ایرانی ما را یاری کنید. امیدواریم این دست یاری خود را از ما دریغ نفرمایید. اگر ما را لینک کردید ایمیلی برای ما ارسال نمایید تا در قرعه کشی شارژ شرکت کنید و برنده ی یک شارژ رایگان از طرف ما باشید که ماهیانه 20 عدد شارژ به کاربرانمان هدیه می دهیم. ایمیل خود را با موضوع " شرکت در قرعه کشی سایت " به همراه شماره موبایل خود ارسال نمایید تا در قرعه کشی این ماه که در 30 ام اردیبهشت صورت می پذیر شرکت کنید. امیدواریم ما را برای معرفی این وب سایت به دیگر کاربران ایرانی یاری فرمایید.

محمد حسین ناظری

با سلام اخیرا بسیاری از سایت های متعلق به شهرستان پلدختر اقدام به ایجاد نظر سنجی های اینترنتی کرده اند که با وجود ضعف سیستم های نظر سنجی اینترنتی که ارایه می شود موجب آن شده تا به هر دلیل ممکن غالب آراء اینترنتی که ثبت می شوند واقعی نبوده و در هر صورت امکان تقلب در این سیستم ها باشد ؛ لذا بر آن شدیم تا به دور از جانب داری از هیچ کدام از کاندیدا های محترم ( آقایان کاظمی و کائیدی ) اقدام به راه اندازی نظر سنجی اینترنتی کنیم . لازم به ذکر است که در این سیستم امکان تقلب در آراء تقریبا به صفر رسانده شده به طوری که سیستم به طور خودکار آی پی (IP) هر کاربر را شناسایی می کند و هر رایانه شخصی تنها قادر خواهد بود تنها یک بار رای دهد ، بدین صورت از رای دادن یک نفر در چندین نوبت جلوگیری خواهد شد. همچنین این سیستم از خصوصی کردن نظر سنجی و عدم نمایش نتیجه برای عموم کاربران در هر زمانی جلوگیری می کند. شما عزیزان می توانید از طریق این وبسایت آراء خود را اعلام فرمایید . www.poldokhtar.lxb.ir از شما تقاضا می شود در صورت امکان سایت بالا را در وبلاگتان لینک فرمایید