تعاونی مصرف فرهنگیان بروجرد به عنوان تعاونی برتر در کشور معرفی شد

مدیر تعاونی مصرف فرهنگیان بروجرد از معرفی این تعاونی به عنوان تعاونی برتر ملی در سطح کشور خبر داد.

" نادر گودرزی " روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود:این تعاونی از بین 20 تعاونی برتر ملی در کشور رتبه نخست را کسب نمود و به عنوان تعاونی برتر ملی در کشور معرفی شد.
وی اضافه کرد: تعاونی مصرف فرهنگیان بروجردهمچنین درسال87 نیز به عنوان تعاونی برتر استانی و ملی شناخته شده است.
وی اظهارداشت: این تعاونی در حال حاضر با بیش از 20 اداره و بانک قرارداد دارد.
به گفته وی مدیریت علمی و به روز،توجه به رضایتمندی اعضا ، استفاده از افراد باتجربه و کارشناس ، تشکیل کمیسیونهای مختلف خرید وفروش ، ارائه کالاها وخدمات به اعضا با تسهیلات ویژه از علت های موفقیت این تعاونی است.
وی استفاده از سیستم های نرم افزاری وسخت افزاری،برگزاری نمایشگاههای مختلف ، برقراری ارتباط با بخش خصوصی ، استفاده از امکانات ومنابع مالی ونیروی انسانی بخش خصوصی را از دیگر علتهای موفقیت این تعاونی عنوان کرد.
گودرزی گفت: استفاده از تجربیات ونظرات الگوهای موفق در زمینه های اقتصادی ، هماهنگی ومطابقت فعالیتها با قوانین ،دستورالعمل ها واساسنامه های تعاون، استفاده از تجارب مسئولین اداره تعاون از دیگر علتهای موفقیت تعاونی مصرف فرهنگیان است.
وی با اشاره به اینکه این تعاونی دارای شش هزار عضو است افزود: برای توسعه این تعاونی برنامه هایی از جمله ارائه خدمات درسطح بسیارگسترده به اعضا و دیگر کارمندان ادارات وشهروندان بروجردی، اجرای سایت ویژه فروشگاه فرهنگیان با نام فرافروش وساخت فروشگاه بزرگ در دست اقدام است.
به گفته وی در صورت صدور مجوزهای لازم جهت ارتباط این تعاونی با بازارهای جهانی ، خرید و واردات کالاها با کیفیت بالا به صورت مستقیم با هدف ارائه کالاباقیمت مناسب به اعضا از جمله برنامه های آینده تعاونی مصرف فرهنگیان است.
وی ادامه داد: لازمه ارائه خدمات گسترده فرهنگی ، بازرگانی ، خدماتی ورفاهی انسجام وحمایت مسئولین در اجرای این طرح است.
گودرزی افزود: فروشگاه با عقد قرارداد در بخش خصوصی با عث اشتغال حدود 130 نفرکه مورد تایید وزارت تعاون قرار گرفته ، شده که در این خصوص با هدف توسعه این کاردر حال گسترش قراردادها وافزایش اشتغال زایی است.
گودرزی گفت: این تعاونی با توجه با اینکه در اساسنامه به عنوان تعاونی چند منظوره تعریف شده در نظر دارد با گسترش چترحمایتی خوددر زمینه های مختلف تولیدی،صنعتی ، کشاورزی ، خدماتی وفرهنگی با جذب افراد توانمند وسرمایه گذاری در بخش خصوصی خدمات خود را به اعضا گسترش دهد
/ 1 نظر / 78 بازدید
معلم شرکتی

وبلاگ معلمان شرکتی(خرید خدماتی) http://msherkati.blogfa.com/ http://t118.wordpress.com