نصب تمثال رهبر انقلاب و آرم جمهوری اسلامی در مرز رژیم‌صهیونیستی+عکس

اقتدار جمهوری اسلامی در چند متری شهرک‌های صهیونیستی؛
نصب تمثال رهبر انقلاب و آرم جمهوری اسلامی در مرز رژیم‌صهیونیستی+عکس

خبرگزاری فارس: مردم لبنان تمثال حضرت آیت الله خامنه ای و آرم جمهوری اسلامی را در چند متری شهرک‌های صهیونیستی نصب کردند.


به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری فارس، همزمان با ورود محمود احمدی نژاد رییس جمهور کشورمان به لبنان و سخنرانی وی در جنوب لبنان موج شادی در بین شیعیان این کشور برپا شده است.
شیعیان جنوب لبنان برای خوش آمد گویی به رییس جمهور ایران به آذین بندی خیابانها و نصب بنرهای امام خمینی، رهبر معظم انقلاب و رییس جمهور در این منطقه پرداخته اند.
یکی از زیباترین این اقدامات جلوه ای از اقتدار جمهوری اسلامی آنهم دقیقا در کنار مرزهای رژیم اشغالگر قدس با لبنان است و آن نصب تمثال حضرت آیت الله خامنه ای و آرم جمهوری اسلامی در این منطقه است.
حزب الله لبنان با اقتدار این تمثال را دقیقا در کنار مرز لبنان و رژیم صهیونیستی نصب کرده تا به حریف بفهماند نفوذ انقلاب اسلامی تا چند متری شهرکهای آنان رسیده است.
این درحالی است که سربازان ارتش اسراییل مجبورند در روز چندین بار از یک قدمی تمثالها و تصاویر بگذرند.
ترس از حضور تاریخی مردم جنوب لبنان در استقبال از رییس جمهور ایران و برخی اخبار درباره قدرتنمایی جمهوری اسلامی در مرزهای لبنان و رژیم صهیونیستی، ارتش این رژیم را به حالت آماده باش درآورده است.

/ 1 نظر / 15 بازدید
amir

سلام مجموعه کامل از اشعار و سروده هاي استاد بزرگ شعر ايران مرحوم شهريار با صداي زيبا و دلنشين خود استاد مجموعه اي بي نظير از سروده هاي استاد شهريار به زبان ترکي و فارسي با صداي زيبا ، دلنشين و ساده خود استاد . اين مجموعه شامل بيش از 5 ساعت شعر و ترانه هاي زيباي استاد شهريار به زبان و صداي شيرين خودشان است براي خريد بروي لينگ زير کليک کنيد http://www.forotel.ir/probuy.php?wid=11354&id3=4497 با تشکر