بدخشان افغاستان در دامان افسانه مرگبار امریکا !

 

 

4 برابر شدن زلزله های ایالت الاسکا پس از استقرار تاسیسات مرگبار هارپ، ناپدید شدن و سقوط هواپیمای مالزی، مرگ عجیب هزاران ماهی ساردین در سواحل شیلی، سقوط جنازه‌های سوخته کلاغ‌ها از اسمان سوئد، مرگ صدها هزار ماهی در ارکانزاس، بارش جسد هزاران پرنده سیاه بال قرمز مرده در لوئیزانا و کنتاکی، مرگ دسته جمعی میلیون‌ها ماهی در خلیج «چزاپیک» امریکا، مرگ صدها تن ماهی در سواحل برزیل و ده‌ها هزار خرچنگ در انگلیس، مرگ ماهی‌ها و دلفین‌های سوخته خلیج فارس، مرگ دسته جمعی نهنگ‌ها در استرالیا به هارپ نسبت داده می شود که چندان بی ربط بنظر نمی رسد.
در همین راستا می توان اشاره ای به افزایش غیرطبیعی زلزله های چندین ریشتری در نقاط مختلف جهان و بویژه اقیانوس آرام داشت که از ماهی یکی دو زلزله بطور میانگین و معمول به 13 زلزله شدید تبدیل شده است. نیجریه، مکزیک، کانادا و اقیانوس اطلس جنوبی زمین‌لرزه 8.2 ریشتری در شمال شیلی و زلزله شدید در جزایر سلیمان در جنوب اقیانوس ارام از این جمله است.
و اما گذشته از تمامی شواهد و مدارک و دلایل مذکور باید ارتباط وضعیت کنونی افغانستان با تاسیسات هارپ را به تامل نشست چرا که ماه ها قبل رسانه ها و مطبوعات خبر از کشف معادن طلا و اورانیوم در افغانستان توسط ناتو دادند ولی هیچکس نفهمید چگونه چنین چیزی به وقوع پیوست و چرا انتشار یافت.
ارگوی بدخشان که در یک لحظه در رانش زمین به زیر گل و لای فرو می رود، بدون هرگونه اغماض در دامان افسانه مرگبار هائیتی امریکا است که تاوان مزدوری حکومت را با جان و مال و خانه و کاشانه هزاران هزار مظلوم بی دفاع پس می دهد و در این میان نه دولت توانایی اتهام بستن به ابر قدرت دنیا را دارد و نه ملت که برای شان تلقین شده است تا سربازان ناتو را فرشتگان الهی برای گذر از برزخ طالبان بدانند اعتراضی می کنند

منبع شبکه اطلاع رسانی افغانستان

 

/ 0 نظر / 5 بازدید