جسد صدام ديكتاتور پيشين عراق خوراك سگهاي گرسنه شده است

 پایگاه اینترنتی درعراق به نقل از خانواده " حسين كامل "كه صدام رييس جمهوري وقت عراق او را در سال 1996 به همراه برادرش در بغداد به قتل رساند ضمن اعلام این خبرآورده است : افراد مسلح هفته گذشته جسد صدام را از قبرش بيرون كشيده و جلو سگهاي گرسنه ولگرد انداختند

به گزارش هم اندیشی به نقل از پایگاه عربی نهرين، 15 فرد مسلح روزشنبه هفته گذشته به محل دفن صدام در روستاي" عوجه "حمله برده و با بيرون كشيدن جسد ديكتاتور پيشين عراق از قبر آن را مثله كرده و سپس روي آن ادرار كردند . بستگان حسين كامل كه نامشان فاش نشده اضافه كردند ، افراد مسلح سپس جسد متعفن صدام را جلو سگهاي گرسنه ولگرد كه به همين منظور در محل گرد آورده بودند، انداختند .
خانواده حسین کامل که فرزندخودرابدست این دیکتاتورازدست داده اندازوجودجسدصدام حسین درروستای عوجه بشدت انتقادکرده بودند.
 بستگان حسين كامل عموزادگان صدام ديكتاتور پيشين عراق،به خاطر قتل حسين كامل و بردارش( صدام كامل )درسال 1996 در بغداد از خانواده صدام كينه به دل داشته و تهديد به انتقام كرده بودند . حسين كامل رييس سابق سازمان صنايع نظامي عراق بود كه بعد از فرار به اردن اطلاعات محرمانه زيادي در خصوص تسليحات كشتار جمعي رژيم سابق بعث در اختيار رسانه هاي ارتباط جمعي جهاني گذاشت .
حسين و صدام كامل همسران دو دختر صدام( رغد و رنا )بودند كه بعد از مدتي با عفو صدام ديكتاتور سابق بعث ، به عراق بازگشتند اما سه روز پس از بازگشت آنها،"عدي "پسرصدام به دستور پدرش هر دو آنها را به قتل رساند .
 خانواده حسين كامل گفتند:هنگام ورود افراد مسلح به مسجد محل دفن صدام، تعدادي نيروي پليس به عنوان محافظ قبر در محل حضور داشتند . اين منبع خبري عراق تاكيد كرد كه افراد مسلح پنج تن از نيروهاي پليس را بازداشت كردند و به محافظان قبر اطلاع دادند كه مي خواهند نبش قبر كنند . اين منبع افزود كه خانواده حسين كامل بعد از شنيدن حادثه نبش قبر صدام و انداختن جسد وي جلو سگها، براي دومين بار به همديگر تبريك گفتند .
این گزارش می افزاید: اعضاي خانواده حسين كامل نخستين بار به مناسبت اعدام صدام به همديگر تبريك گفتند و از اعدام وي ابراز خرسندي كردند . منبع خبري ياد شده افزود ، بستگان حسين كامل اظهارات استاندار صلاحالدين را كه خبر نبش قبر را پيشتر تكذيب كرده بود ، رد كردند .
بستگان خانواده حسين كامل گفته اند، اگر مقامات محلي مدعي اند قبر صدام نبش نشده ، جسد صدام را براي خاكسپاري به محل ديگري انتقال دهند تا معلوم شود كه در داخل قبر هيچ گونه جسدي وجود ندارد . آنها گفتند كه نيروهاي پليس محافظ قبر و كساني كه بعد از نبش قبر به محل شتافته و برحادثه سرپوش گذاشتند شاهد خورده شدن جسد صدام توسط سگهاي ولگرد بوده اند .
 آنها افزودند: كه همه اين افراد به خوبي مي دانند كه جسد صدام هم اكنون در گور وجود ندارد زيرا صدام طعمه سگهاي ولگرد و گرسنه شده است

/ 2 نظر / 33 بازدید

اين جسد لايق سگ های ولگرد بود.

سحر

سلام دوست عزیز، اگه میخوای چیزی شبیه تبلیغات Google اما به فارسی توی وبلاگت بگذاری و از این راه هم درآمد داشته باشی و هم سایتت یا هر چیز دیگه ای را در بقیه سایتها معرفی کنی تا بازدیدکننده هات زیاد بشن، یه سری به سایت ads.blogabzar.com بزن. کافیه وبلاگت در روز بیشتر از 10 بازذدیدکننده داشته باشه. یادت نره بعد از ورود به سیستم، کد HTML شون را توی سایتت بگذاری تا برات اعتبار تولید کنه. وگرنه بعد از چند روز اعتبارت تموم میشه و آگهی هات دیگه پخش نمیشن. اگه هم بلد نیستی این کار را بکنی میتونی قالب وبلاگت را براشون میل کنی تا خودشون برات انجام بدن - فعلا که خوب راه می آن :) فقط لطفا موقع ثبت نام، در قسمت نام معرف بنویس: sahar1986 یه سری بشون بزن و امکاناتشون را ببین. ضرر نداره :) قربانت سحر