تعداد مساجد الیگودرز در حد استاندارد است

 گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام رضا حقیان پیش از ظهر امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی الیگودرز خواستار ساماندهی مراکز فرهنگی و تبلیغی به‌ویژه مساجد در سطح این شهرستان شد و اظهار داشت: با توجه به اقدامات فرهنگی و رسانه‌ای دشمنان، مناطق محروم نیز باید در مقابل این تهاجمات تجهیز شوند.
حجت‌الاسلام حقیان افزود: امروزه باید از مراکز فرهنگی و مساجد به‌عنوان دژ مستحکمی در مقابل خرافه و خرافه‌پرستی استفاده شود که این موضوع به برنامه‌ریزی و توجه بیشتر نیاز دارد.
امام جمعه شهرستان الیگودرز گفت: هنر باید در خدمت معنویت، تعهد اسلامی و اندیشه اسلامی باشد و موجب سستی و انحراف در فکر و عمل نشود.
وی افزود: بسیجیان، شهدا و تمام ولایتمداران با تمام وجود خود برای حفظ دین، احیای دین و ارزش‌های اسلامی، گسترش فرهنگ دینی و نجات بشریت جانفشانی کردند.
امام جمعه شهرستان الیگودرز گفت: از ابتدای مبارزات مردم ایران علیه رژیم ستم‌شاهی، مساجد همواره به‌عنوان یک پایگاه و سنگری مستحکم در مقابل یورش دشمنان اسلام مطرح بوده‌اند.
در ادامه فرماندار الیگودرز گفت: خوشبختانه در سطح شهر الیگودرز تعداد مساجد با جمعیت موجود تطابق دارد و در حد استاندارد است.
مهدی وفایی افزود: عدم پراکندگی این اماکن دینی در سطح شهر و نبود روحانی برای تمام این مساجد از عمده مشکلاتی است که باید به آن پرداخته شود.
وی یادآورشد: با تشکیل ستاد رسیدگی به امور مساجد و تقسیم برنامه‌ریزی شده اعتبارات تخصیصی به مساجد در صدد رفع این مشکلات هستیم.
فرماندار الیگودرز در ادامه ضمن تبریک هفته بسیج گفت: اساس و بنیاد بسیج توسط امام راحل پایه‌گذاری شد و این نهاد مردمی در عرصه‌های مختلف انقلاب و نظام اسلامی پا به میدان گذاشت.
وی تصریح کرد: بسیج از جبهه‌های دفاع مقدس تا عرصه‌های علمی کشور برای میهن اسلامی افتخار آفرینی کرده است.
وفایی‌مقدم یادآورشد: هفته بسیج باید به خوبی و در شان و منزلت بسیج گرامی‌داشته شود.

/ 2 نظر / 6 بازدید
محمد

آموزش کامل تمام رقص ها در 10 dvd http://nazdvd.mihanblog.com/extrapage/1 محصولي بسيار محبوب و پرفروش - قطعا رضايت شما جلب خواهد شد دوست عزيز لطفا اين کامنت رو پاک نکنيد

اسفندیار خدایی

سلام این مطلب در لرنا منتشر شد از شما سپاسگذارم چند کلمه تند ابتدای مطلب به خاطر خبرگزاری مهر که بهترین خبرگزاری استان است حذف کردم موفق باشی