نشست گاز جان چهار نفر را در داخل یک چادر مسافرتی در شهر پلدختر گرفت

خرم آباد - فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر گفت: چهار فروشنده سیار به علت گازگرفتگی در داخل یک چادر مسافرتی جان خود را از دست دادند.

سرهنگ "علی امرایی" دوشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: عصر امروز از طریق تماس مردمی به مرکز فوریت های پلیس 110 شهرستان پلدختر اعلام شد که یک چادر مسافری در مدت چهار روز گذشته در ضلع شمال شرقی بوستان شهر پلدختر برپا شده و هیچ شخصی نیز دراطراف آن مشاهده نمی شود.
وی گفت: بر اساس این گزارش مردمی، در کنار این چادر مسافرتی یک دستگاه پیکان وانت به شماره شهربانی 91 ج 127ایران 18 نیز متوقف شده است.
سرهنگ امرایی افزود: ماموران انتظامی به محل اعزام و به محض نزدیکی به چادر متوجه بوی تعفن شده و پس از گشودن درب چادر با جسد چهار نفر در داخل آن مواجه شدند.
فرمانده پلیس پلدختر گفت: به احتمال قوی به علت سرمای اخیر و این افراد مجبور به استفاده از گاز پیک نیک شده اند و هنگام حواب به دلیل نشست گاز دچار گاز گرفتگی شده و جان خود را از دست دادند.
به گفته وی، این چهار نفر به نام های عقیل، علیرضا، حسین نبی ای و رضا قهرمانی به ترتیب 60، 30،25 و 27 ساله و اهل همدان بودند که به منظور فروش پارچه به شهرستان پلدختر سفر کرده اند
/ 0 نظر / 6 بازدید