شهردار برکنار شده دورود با حضور ماموران انتظامی به کار خود بازگشت

   لرنا: طرح استیضاح منوچهر حاجیوند هفته گذشته با پنج رای موافق اعضای شورای اسلامی شهر دورود مورد تایید قرار گرفت و وی از سمت شهرداری دورود برکنار شد. دراین حال سازمان بازرسی لرستان حکم به بازگشت شهردار برکنار شده داد و منوچهر حاجیوند با حضور مامورین نیروی انتظامی به محل کار خود بازگشت. حاجیوند در خصوص این وقایع گفت: موضوع استیضاح بنده در شورای اسلامی شهر دورود بدون رعایت مراحل قانونی کار و بر اساس اهداف و نیات شخصی انجام شده بود که به همین دلیل به سازمان بازرسی استان شکایت کردم. ‘نصرالله رشنو’ فرماندار دورود در این زمینه گفت:   

______________________________________________________

به گزارش خبرگزاری لرستان به نقل از ایرنا، طرح استیضاح منوچهر حاجیوند هفته گذشته با پنج رای موافق اعضای شورای اسلامی شهر دورود مورد تایید قرار گرفت که برهمین اساس وی از سمت شهرداری دورود برکنار شد.
دراین حال سازمان بازرسی استان لرستان حکم به بازگشت شهردار برکنار شده دورود داد و شهردار برکنار شده دورود امروز با حضور مامورین نیروی انتظامی به محل کار خود بازگشت.
منوچهر حاجیوند روز شنبه و همزمان با حضور مامورین پلیس برای اجرای حکم سازمان بازرسی استان لرستان در خصوص این وقایع به خبرنگار ایرنا گفت: موضوع استیضاح بنده در شورای اسلامی شهر دورود بدون رعایت مراحل قانونی کار و بر اساس اهداف و نیات شخصی انجام شده بود که به همین دلیل به سازمان بازرسی استان شکایت کردم.
وی افزود: در طول چهار سال گذشته تنها مصوبه عمرانی شورای اسلامی شهر دورود احداث هشت مجموعه سرویس بهداشتی در میدان آزادگان شهر بوده است.
وی اظهار داشت: سازمان بازرسی استان با بررسی موضوع و جوانب امر نتیجه استیضاح شورای شهر را لغو و حکم به ادامه کار اینجانب را صادر کرده که این حکم امروز با حضور مامورین پلیس و به صورت قانونی اجرا شد.
شهردار دورود دراین خصوص مدعی شد که علت اصلی استیضاح خود از سوی شورای اسلامی شهر را جلوگیری از حیف و میل بیت المال و عمل نکردن به خواسته های غیرقانونی اعضای شورا بوده است.
‘نصرالله رشنو’ فرماندار شهرستان دورود نیز در گفت وگویی اختصاصی با خبرنگار ایرنا گفت: موضوع استیضاح شهردار دورود به دلیل رعایت نکردن مراحل قانونی و اداری لازم غیرقانونی و بلااثر است که با حکم سازمان بازرسی استان زمینه بازگشت به کار شهردار دورود فراهم شد.

نصر الله رشنو فرماندار دورود قبل از این نیز با انتقاد از اقدام شورای اسلامی شهر دورود در برکناری شهردار گفته است: در وضعیت فعلی که با وقوع زلزله وضعیت خدمات رسانی به زلزله زدگان با سختی صورت می گیرد و شهردار عضو ستاد بحران شهر می باشد شورا مرتکب یک بی بصیرتی شده است.

گفتنی است، با استیضاح و برکناری حاجیوند، شورای اسلامی شهر دورود یکی از کارکنان شهرداری را به عنوان سرپرست شهرداری شهر معرفی و منصوب

/ 1 نظر / 12 بازدید
مهدی

باعرض سلام و خسته نباشيد وبلاگ زيبا و جالبي داريد از شما دعوت مي کنم براي ديدن وبلاگم اگه مي خواهيد افراد هم فکر خود را پيدا کنيد به وبلاگ www.enja888.blogfa.com بياييد