کسب مدال طلای پلیس دورودی در مسابقات کشتی پلیس‌های کشور

 

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، هدایت الله حسنوند صبح امروز در جمع خبرنگاران در دورود با اعلام کسب مقام نخست مسابقات کشتی پلیس‌های کشور توسط یکی از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان دورود اظهار داشت: گروهبان یکم هادی نصرتی یکی از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان دورود که در مسابقات کشتی پلیس‌های کشور شرکت کرده بود، توانست تنها مدال طلای تیم اعزامی استان لرستان را در این دوره از مسابقات کسب کند.

فرمانده انتظامی شهرستان دورود اضافه کرد: این پلیس ورزشکار دورودی که در وزن 66 کیلوگرم شرکت کرده بود، با برتری در مقابل حریفان و کسب مقام نخست توانست ورودی به مسابقات جهانی کشتی پلیس‌های جهان که در آینده نزدیک برگزار می‌شود را اخذ کند.

وی خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات با حضور 36 تیم از سراسر کشور، با شرکت 360 کشتی‌‎گیر در محل پادگان شهید چمران کرج برگزار شد.

حسنود تاکید کرد: لازم به ذکر است که در این دوره از مسابقات تیم اعزامی استان لرستان متشکل از 10 کشتی‌گیر پلیس به رتبه هفتم دست یافت.

این مسئول با تاکید بر اهمیت ورزش در ارتقای آمادگی جسمی و روحی یادآور شد: ورزش و به واسطه اهمیتی که در حفظ آمادگی جسمی و روحی انسان دارد، همواره مورد توجه مجموعه ناجا در شهرستان دورود قرار دارد.

/ 1 نظر / 9 بازدید
خريد شارژ

سلام خريد شارژ ايرانسل خريد شارژ همراه اول خريد شارژ رايتل و تاليا با روش هاي جديد و سريع به سايت ما سر بزنيد و با خريد شارژ در قرعه کشي روزانه شارژ شرکت کنيد *789*780# www.usharj.com