دانشگاه آزاد اسلامی پلدختر آغاز به کار کرد

گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در مراسم افتتاحیه دانشگاه آزاد اسلامی پلدختر با اشاره به اینکه یکی از نیازهای شهرستان پلدختر دانشگاه ازاد بود، گفت: یکی از عوامل مهم موثر بر تحولات فرهنگی و اجتماعی این منطقه تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی است.
علی کاییدی اظهار داشت: با آغاز کار دانشگاه آزاد اسلامی پلدختر، باب جدیدی در توسعه شهرستان باز می‌شود.
وی گفت: این دانشگاه در سال تحصیلی جاری با پذیرش 150 دانشجو در چهار رشته حسابداری، کاردانی رایانه، مدیریت بازرگانی و عمران آغاز به کار کرد.
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: به طوری که با راه‌‌اندازی این دانشگاه، تغییرات اقتصادی، اجتماعی و نیز ساخت و ساز در این شهر افزایش می‌یابد.
کاییدی اظهار داشت: ایجاد دانشگاه آزاد اسلامی در شهر پلدختر می‌تواند نقش بسیار موثری در توسعه علمی، اقتصادی، فرهنگی و ... این شهر داشته باشد.
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت فراهم شدن زمینه در آینده نزدیک دانشگاه دولتی در پلدختر ایجاد می‌شود.
در ادامه فرماندار پلدختر به نقش دانشگاه آزاد اسلامی پلدختر اشاره کرد و گفت: راه‌اندازی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و استفاده از کارشناسان بومی نقش مهمی در توسعه و پیشرفت شهرستان پلدختر دارد.
فریدون رشیدی اظهار داشت: نقش دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در توسعه و شکوفایی اقتصادی و فرهنگی در هر منطقه غیر قابل انکار است.
فرماندار پلدختر افزود: امروز کشور ما، ایران اسلامی در جهان حرف برای گفتن دارد، چرا که از نظر فنی، اقتصادی و علمی به قطب منطقه تبدیل شده و امروز دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است پیشرفت‌های چشمگیری از نظر آموزش عالی داشته باشد.
وی تصریح کرد: شهرستان پلدختر به این گونه دانشگاه‌ها نیز نیاز دارد، و امیدواریم زمینه دانشگاه دولتی در این شهرستان فراهم شود.

/ 2 نظر / 9 بازدید
مسعود فرزان منش

سلام دوست عزیز وبلاگ خوبی داری در صورت تمایل برای تبادل لینک منتظر پیامتون هستم

khorosh

عقب نشيني دولت از قطع سوبسيدهاي سوخت به دليل ترس از افزايش اعتراضات مردمي بخشي از اردوي محافظه کاران حاکم بر ايران به‌طور مکرر نسبت به طرح قطع سوبسيدها ابراز نگراني کردهاند و مي گويند که اين کار، تورم را، در زماني که اقتصاد کشور تا همين جا هم، بواسطه تورم بالا و بيکاري، تلوتلو ميخورد، تشديد خواهد کرد.