زلزله بار ديگر دورود را لرزاند

بر اساس اعلام موسسه ژئوفيزيك و لرزه نگاري دانشگاه تهران ، زلزله‌اي به بزرگي ‪ ۳‬ريشتر ساعت ‪ ۹‬و ‪ ۲۳‬دقيقه و ‪ ۱۳‬ثانيه چهارشنبه دورود را لرزاند.

بر اساس اين گزارش اين زلزله در عرض جغرافيايي ‪ ۳۳/۳۹‬و طول جغرافيايي ‪ ۴۸/۹۴‬و عمق دو در حوالي دورود به وقوع پيوست.

با وقوع اين زلزله مردم وحشت زده دورود به خيابانها و مكانهاي امن روي آوردند.

زلزله‌هايي به قدرت ‪ ۲/۸ ، ۲‬و ‪ ۴/۸‬ريشتر در چند روز گذشته دورود را تكان داده و موجب زخمي شدن ‪ ۴۰‬نفر و وارد شدن خساراتي به اماكن مسكوني اين شهر شد.

/ 13 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهرام

جنبش رهائی بخش لرستان 7+4 فرا رسیدن سال 1376 را به همه فرزندان عزیز لــر در سراسر جهان و بخصوص لـرهای ساکن در سرزمینهای لـرنشین مادرزادیمان از شهرکرد تا ایلام و از خرم آباد تا مسجد سلیمان از صمیم قلب تبریک میگوید . با امید و اطمینان که در سال جدید هر چه گسترده تر و مسئولانه تر مبارزات خود را در راه آزادی و عدالت به پیش ببریم . از این طریق از تمام عزیزان و یاوران این جنبش و نیروهای مبارز و مدافع حق تعیین سرنوشت که پیشاپیش کارتهای زیبای عید ارسال نموده بودند نهایت تشکر و قدردانی را داریم و متقابلا ما هم سال نو را به آنان و همه ملتهای تحت ستم در ایران تبرک میگوئیم . باز دوباره و این بار با شما همواره فریاد مکنیم : ای که دستت میرسد کاری بکن بیش از آنکه از تو نیاید هیچ کار جنبش رهائی بخش لرستان 7+4

ابوذر

سلام آقای چراغی سال نو را به شما و خانواده ی محترمتان تبريک عرض می کنم در پناه حق پاينده و بختيار باشيد

خوش آمد گل وزان خوشتر نباشد که در دستت به جز ساغر نباشد زمان خوشـــــــــدلی دریاب دریاب کــــــه دائم در صدف گوهر نباشد اقای چراغی سال نو مبارک

مجتبی

سلام در ديار بختياری بخت ما گرديده يار خيمه زد بر دامن صحرا مسيح نو بهار عيد نوروز بر شما مبارک

مجتبی

سلام در ديار بختياری بخت ما گرديده يار خيمه زد بر دامن صحرا مسيح نو بهار عيد نوروز بر شما مبارک

ابوذر

سلام اقای چراغی کجاييد؟؟ به روز نمی کنيد.....

ابوذر

سلام آقای چراغی عيد اومد و رفت شما هنوز گير دادين به اين زلزله؟ با با وبلاگو به روز کنيد....حالا که ما داريم ميايم لرستان شما اخبارشو کار نمی کنيد؟

مجتبی

سلام از نظر لطف شما در مورد مطالب وب مندير بهارون بسيار سپاسگزارم مندير نوشته های جديد شما هستم خدا نيهدات

نبی گلابی

اگه از وبلاگ من هم ديدن کنيد ممنون ميشم