هشدار شیعیان پس از ربوده شدن 10 شیعه در پاکستان

نیروهای امنیتی پاکستان در روز عاشورا با انجام حملاتی در کراچی، چندین مسلمان شیعه را بدون اتهام دستگیر کردند. خانواده این افراد با مراجعه به قاضی القضات پاکستان، از دستگیری غیرقانونی این 10 شیعه شکایت کرده اند.

به گزارش شیعه آنلاین، به دنبال ربوده شدن 10 شیعه پاکستانی در روز عاشورا توسط نیروهای اطلاعاتی و امنیتی، شیعیان این کشور به شدت خشمگین شده و حزب شیعیان پاکستان نسبت به برگزاری تظاهرات سراسری هشدار داد.

حزب شیعیان پاکستان و مجلس وحدت مسلمانان در همین رابطه روز گذشته (سه شنبه) در یک کنفرانس خبری هشدار دادند، چنانچه به زودی از شیعیان ربوده شده توسط نیروهای امنیتی پاکستان اطلاعاتی داده نشود، در سرتاسر این کشور دست به برپایی تظاهرات شدید اعتراض آمیز خواهند زد.

گفتنی است نیروهای امنیتی پاکستان در روز عاشورا با انجام حملاتی در کراچی، چندین مسلمان شیعه را بدون اتهام دستگیر کردند. خانواده این افراد با مراجعه به قاضی القضات پاکستان، از دستگیری غیرقانونی این 10 شیعه شکایت کرده اند.

قابل ذکر است با قدرت گرفتن گروه طالبان پاکستان، عملیات ضد شیعیان در جنوب غرب این کشور افزایش یافته و بخصوص در منطقه بلوچستان مردم شاهد بالا گرفتن خشونت ها هستند

/ 0 نظر / 5 بازدید