دو برادر قاتل خرم‌آبادي در ملاء عام اعدام شدند

  به گزارش ايرنا :دو نفر برادر قاتل خرم‌آبادي روز جمعه در خيابان شورا خرم‌آباد و در ملاء عام به دار مجازات آويخته شدند.        اين دو نفر سال گذشته پس‌از اعدام بردار مجرمشان در محوطه زندان خرم‌آباد، در اقدامي مسلحانه در محله قاضي‌آباد خرم‌آباد، يك كارگر در حال كار شهرداري و يك نفر ديگر را به ضرب گلوله به قتل رسانده بودند.

      بنا به اعلام قاضي ميدان اجراي حكم، بر اساس حكم دادگاه انقلاب اسلامي خرم‌آباد و تاييد آن توسط ديوان عالي كشور اين دو برادر به اتهام اسلحه‌كشي ، ايجاد رعب و وحشت و درگيري با نيروي انتظامي محارب شناخته شده و به جرم قتل عمد نيز به قصاص و اعدام محكوم شدند.

حكم اعدام اين دو مجرم كه "رضا و سعيد ز " نام داشتند در ميان تدابير شديد انتظامي انجام شد.

/ 1 نظر / 12 بازدید

دوست عزیز ، مطالب شما دارای عزت و احترام ویژه ای از سوی ماست . امیدوارم در راهی که در پیش گرفته اید پیروز باشید .ما بر این اعتقادیم که برای بیان و اخذ مطالب نباید هیچگونه تنگ نظری داشت . در این راستا دعا کنیم : اي‌ خداوند! به‌ علماي‌ ما مسووليت و به‌ عوام‌ ما علم‌ و به‌ روشنفكران‌ ما ايمان‌ و به‌ متعصبين‌ ما فهم‌ و به‌ جوانان‌ ما اصالت‌ و به‌ اساتيد ما عقيده‌ و به‌ خفتگان‌ ما بيداري وبه بیماران ما تندرستی و به‌ نويسندگان‌ ما تعهد و به‌ محققان‌ ما هدف‌ و به‌ نوميدان‌ ما اميد و به‌ ضعيفان‌ ما نيرو و به‌ محافظه‌كاران‌ ما گستاخي‌ و به‌ نشستگان‌ ما قيام‌ و به‌ راكدان‌ ما تكان‌ و به‌ كوران‌ ما نگاه‌ و به‌ خاموشان‌ ما فرياد و به‌ حسودان‌ ما شفا و به‌ خودبينان‌ ما انصاف‌ و به‌ فحاشان‌ ما ادب‌ و به‌ همه‌ ملت‌ ما همت‌ تصميم‌ و استعداد فداكاري‌ و شايستگي‌ نجات‌ و عزت‌ ببخش! در همین محور نظر شما در ارتباط نظر شم در ارتباط با خروج پزشکان از کشورهای در حال رشد به کشورهای پیشرفته چیست ؟ پیوسته پیروز و کامیاب باشید . با احترام : تورکمن مدیکال www.turkmenmedical.persianblog.ir