عیادت از جانباز 100درصدی خرم آبادی / نورخدا موسوی

 
جمعی از مسئولان استان لرستان از سید نورخدا موسوی، جانباز صددرصد دیدار کردند.

 به گزارش ایسنا ‘حبیب‎الله خجسته‎پور فرماندار شهرستان خرم‎آباد به اتفاق مدیرکل بنیادشهید لرستان، مدیرکل امور بازرسی استانداری و جمعی از مسئولان، با سید نورخدا موسوی جانباز صددرصدی خرم‎آبادی دیدار کردند.

 در این دیدار فرماندار خرم‎آباد در سخنانی به مقام شامخ ایثارگران و جانبازان اشاره و اظهار کرد: به فرموده حضرت امام خمینی(ره)، "جانبازان رهبران این نهضتند" و این جمله از امام راحل(ره) قدر و منزلت جانبازان عزیز را برای همگان روشن و مبرهن ساخته است. 

وی به همسر این جانباز اظهار کرد: خدمت به جانبازان دارای اجری عظیم در درگاه خداوند سبحان بوده و وجود افرادی مانند شما باعث زنده شدن ارزش‎ها و یاد و خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران است و شما مفتخر به پرستاری از یکی از رهبران این نهضت شده‎اید.

norkhoda-1.jpg 

 وی ادامه داد: صبر و استقامت و پرستاری‎های شما از این جانباز سرافراز، نمونه‎ای از رأفت و مهربانی بانوان مسلمان و یادآور گوشه‎ای از استقامت، صبر و پرستاری حضرت زینب(س) در واقعه کربلاست.

 در ادامه این دیدار خانم کبری حافظی همسر جانباز صددرصدی سید نورخدا موسوی با تشکر از حمایت‎های مسئولین از خانواده این جانباز، گزارشی از مسائل و شرایط ایشان را به حاضرین ارائه کرد.

/ 1 نظر / 5 بازدید
محسن

خدا خیرشون بده و خدا اجر بی بدیلی به این جانباز سرافراز و خانواده فداکارش عطا کنه انشا الله