اعتراض ايل اصيل كرد به سوءاستفاده يك نماينده

به گزارش بازتاب :

يكي از بزرگان ايل اصيل كردي «منگور»، در گفت‌و‌گو با «بازتاب»، نسبت به اظهارات جعفر آيين‌پرست، نماينده مهاباد به شدت انتقاد كرد.

وي گفت: جناب آقاي آيين‌پرست، نماينده محترم مردم شهرستان مهاباد در مورخه 9 / 6 / 85 در خير مقدم به رياست محترم جمهوري اسلامي ايران، دكتر احمدي نژاد با صداي بلند و هيجان‌زده، اعلام نمودند به شهر قاضي محمد و ياران سر به دارش خوش آمديد.

23649.jpgاين چهره كرد افزود: يك پرسش از آقاي آيين‌پرست داشتيم؛ در زمان قاضي محمد، همه اعدام‌هايي كه براي حفظ جمهوريت حاضر شدند، جانشان را از دست بدهند، جمع آنان به پنجاه نفر مي‌رسيد؟ آيا قاضي محمد و ياران سر به ‌دارش، بنيانگذار حزب منحله دمكرات كردستان ايران نيستند كه ادامه‌دهندگان راهش، فرزندان اين مرز و بوم را به خاك و خون كشيده‌اند؟ با شخصيت خود مرحوم آقاي قاضي محمد كاري نداريم، ولي همين مردم شهرستان مهاباد و در رأس آنها، ايل منگور براي حفظ نظام جمهوري اسلامي در آن شهر حاضر شدند، هفتصد شهيد تقديم كنند و براي حفظ آرمان‌هاي نظام از همه مال و منال و فرزندانشان بگذرند و در برابر ضدانقلاب صف‌آرايي كنند؛ بنابراين، بيشترين لطمات را آنها متحمل شدند.
آيا بهتر نبود در خير مقدم به جاي نام بردن از بنيانگذار حزب منحله دمكرات، مي‌گفتيد به شهر شهيدان گمنام، به شهر هفتصد شهيد، به شهري كه براي آزادي آن از دست ضدانقلاب و آوردن آرامش به منطقه، بيش از پنج هزار شهيد داده، خوش آمديد؟

وي در پايان گفت: آقاي آيين‌پرست يادتان باشد كه مردم مهاباد از جمله خانواده شهدا و ايل قهرمان منگور، شما را به عنوان اين كه جزو نيروهاي ارزشي و اصولگرا بوديد، به پارلمان فرستاده‌اند. حال چطور به خودتان اجازه مي‌دهيد دل اينها را با اين حرف‌هايتان به درد آوريد؟ خداي ناخواسته احساس نكنيد از آقاي كريميان عقب مانديد و بايد آرام آرام در برابر نظام موضع گرفته تا جايگاهي در بين به اصطلاح اپوزيسيون براي خودتان باز كنيد.
انشاءالله كه آن جملات را اشتباهي به زبان آورده‌ايد و قول‌هايي را كه پيش از انتخابات به مردم داده‌ايد، از ياد نبرده و هنوز به آرمان‌هاي نظام وفاداريد.


/ 0 نظر / 6 بازدید