مسابقات سراسری قرآن کریم در خرم‌آباد برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حسین سپهوند ظهر امروز در جلسه کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی مسابقات سراسری قرآن کریم در خرم‌آباد اظهار داشت: مسابقات سراسری قرآن کریم با حضور قاریان و حافظان برجسته قرآن کریم، 12 تا 20 اسفند ماه سال جاری به میزبانی استان لرستان در خرم‌آباد برگزار می‌شود.
وی افزود: برای برگزاری این دوره از مسابقات 11کمیته کاری با هدف برگزاری هر چه بهتر این مسابقات تشکیل شده است.
سپهوند گفت: در این دوره از مسابقات بیش از 300 نفر از قاریان ممتاز کشور شرکت دارند.
قائم مقام صدا و سیمای مرکز لرستان بیان داشت: کمیته ارتباطات به عنوان یکی از کمیته‌های کاری این مسابقات و با حضور خبرگزاری‌ها و مطبوعات استان در زمینه اطلاع‌رسانی درست و پوشش کامل خبری این رویداد مهم تشکیل شده است.
وی نقش رسانه‌ها را در انعکاس این مسابقات نقشی تاثیرگذار عنوان کرد و ابراز داشت: رسانه‌های جمعی نقش موثری در فضا سازی مثبت، آرامش روحی و روانی جامعه در زمینه برنامه‌های قرآنی و معرفی استان لرستان به عنوان میزبان شایسته این مسابقات دارند.
سپهوند خاطرنشان کرد: صدا و سیما، خبرگزاری‌ها و مطبوعات می‌توانند قبل از برگزاری مسابقات قرآن فضای استان لرستان را در بخش اطلاع‌رسانی و تبلیغات در زمینه برگزاری این رقابت‌ها آماده کنند.
در ادامه این جلسه هرکدام از اعضای کمیته اطلاع‌رسانی این مسابقات در خصوص راهکارهای مناسب برای پوشش خبری جامع و کامل مسابقات سراسری قرآن کریم بحث و تبادل نظر کردند

/ 0 نظر / 4 بازدید